Swedbanki pangalink on kogu Baltikumis tuntud e-kaubanduse maksemeetod, mis suunab tarbijad oma internetipanka kinnitama eeltäidetud maksekorraldusi. Swedbank on suurima eraklientide turuosaga pank nii Eestis, Lätis kui ka Leedus, seetõttu on selle panga klientidele sobivate makseviiside pakkumine vaja läbi mõelda igal e-kaupmehel. Alternatiiv pangalingile oleks kasutada kaardimakseid, ent tasub pidada meeles, et kogu Baltikumis eelistavad tarbijad siiani interneti kaardimaksetele pangalingimakseid.

Leping

Maksekeskuse leping võimaldab kasutada Swedbanki pangalinke kõigis kolmes riigis. Lepingu sõlmimiseks tuleks täita liitumisavaldus siin. Pangalingi Läti ja Leedu versiooni aktiveerimiseks kulub tavaliselt 3 tööpäeva. Kaupmehel ei pea olema Swedbankis pangakontot, kui pangalinki kasutatakse läbi Maksekeskuse.

Liidestus

Kõik meie levinud e-kommertsi platvormidele loodud MakeCommerce pluginad (sh WooCommerce, Magento, Shopify) suudavad luua Swedbanki pangalingi maksemeetodi e-poe kassalehele.  Kui arendate ise liidestuse meie API vastu, peaksite laadima maksevisii logo siit: https://static.maksekeskus.ee/img/channel/lnd/swedbank.png

Testimine

Enne poe avalikuks tegemist tasuks läbi katsetada kogu tehingu protsess kasutades arendajate tööriista Developer Portal ja/või meie pluginate testrežiimi.