Lihtsam viis maksete vastuvõtmiseks

Ainus, mida vajad, on Android nutitelefon või tahvelarvuti! Võta viipemakseid vastu ilma täiendavate seadmete ja igasuguste püsikuludeta. Liitu Maksekeskusega, paigalda tasuta MakeCommerce POS rakendus ja oled valmis makseid vastu võtma!

Täiesti turvaline

MakeCommerce POS rakendus vastab kõrgeimatele turvanõuetele ja on riskivaba nii maksjale kui kaupmehele. Rakendus on sertifitseertitud nii MasterCardi kui Visa poolt.

Ideaalne väikestele ja liikuvatele kaupmeestele

Juba olemasoleva nutiseadmega maksete vastuvõtmine on ideaalne lahendus kaupmeestele, kes palju ringi liiguvad või kel on vähe tehinguid. Taskus oleva telefoniga saad makseid vastu võtta erinevatel sündmustel nagu näiteks laadad, messid, kohvikute päevad, kontserdid aga ka püsivas müügikohas, kui tehingute arv on pigem väike.

95% pangakaartidest on viipemakseks valmis

Eestis väljastatud 1,9 miljonist pangakaardist praktiliselt kõik on viipemakseks valmis. Kliendil tarvitseb vaid viibata ja ostu eest ongi tasutud. Üle 50 euroste ostude puhul saab klient vajaliku PIN-koodi sisestada turvaliselt telefoni ekraanil.

Oled huvitatud? Pane end kirja!

Jäta meile oma kontaktandmed ja võtame Sinuga ühendust, et saaksid rakendust kasutama hakata!


Nõuded seadmele

MakeCommerce POS rakenduse kasutamiseks peab seadmel olema paigaldatud Android 11 versioon või uuem. Google Services (Google Mobile Services) peab olema saadaval. Telefonil või tahvelarvutil peab olema NFC võimekus ja see peab olema aktiveeritud.