Moodulid on kõige kiirem ja lihtsam viis oma poele panga- ja kaardimaksete, maksa hiljem lahenduste, Kniks kinkekaardi ja tarnemeetodite lisamiseks. Paigaldamiseks ja seadistamiseks kulub kuni pool tundi ning enamasti ei vaja arendaja abi. Moodul on tasuta allalaetav, kuutasu rakendub automaatselt edukate tehingute korral.

Pilveteenused nagu näiteks Shopify, Wix, Voog ja ShopRoller ei vaja eraldi allalaetavat moodulit olles liidestatavad kasutades platvormi pakutavaid lahendusi. Pilveteenuseid kasutades puudub liidestuse kuutasu. Shopify puhul toob kuutasu kaasa pakisaadetiste registreerimine läbi Maksekeskuse.

Kui valmismoodul ei rahulda või Sinu poe-platvormile moodulit veel ei ole pakkuda, siis vajad programmeerijate abi. Täpsemad juhised programmeerijale leiad Maksekeskuse arendajaportaalist.

Pärast lepingu sõlmimist loome Sulle konto ja ligipääsu Kaupmehe Iseteenindusse. Sealt leiad vajalikud tarkvara võtmed, et oma e-poes liidestus lõpule viia.

Kui Su pood ei ole veel valmis või soovid uurida-katsetada juba enne liitumislepingu allkirjastamist, võid liitumisavalduse täitmise järel kasutada ka Maksekeskuse test-keskkonda. Kui oled valmis makseid vastu võtma, pead oma poe test-kontolt päris kontole ümber lülitama.

 

Enamlevinud e-poe platvormid ja pilveteenused

 | Populaarseim platvorm Eestis!

WooCommerce on maailma populaarseim e-poe platvorm, millele saab rajada nii väikseid kui suuri e-poode. Suhteliselt väikeste kulutustega saab e-poe mõistliku ajaga tööle kasutades soodsaid või suisa tasuta kujundusmalle ja pluginaid. Samas on võimalik WooCommerce’il põhinevaid e-poode oma soovide järgi detailideni muuta ning luua vajadustele vastavaid erilahendusi.
E-poe haldamise ja arendamise käigus peab olema valmis tehniliseks tööks. Kui need oskused endal olemas, siis saab peamiste tegevustega ise hakkama. Kui oskusi ja kogemusi napib, siis on kasulik kaasata kogemustega arenduspartner, kes tagab e-poe tehnilise korrasoleku ja uuenduste paigaldamise.

Maksed Tarneviisid Demo Juhendid Kuutasu*

Jah

Omniva, DPD, Itella SmartPost

Demopood

Vaata

10 € / 15 €

* Kuutasu sõltub sellest, kas kasutatakse ainult makseid või koos maksetega ka tarnelahendust.

| Sobivaim suurele kaupmehele!

Magento on populaarne ja hinnatud e-poe platvorm suurte kaupmeeste hulgas. See on sobilik eelkõige poodidele, kus müüdavate kaubaartiklite arv on väga suur ning mitmekeelsete poodidega tegutsetakse erinevatel turgudel.
Tegemist on investeeringuid vajava lahendusega, mille püsti panekuks ja hooldamiseks peab kaasama arenduspartneri.
Magentol on palju baasfunktsionaalsusi, poodi on võimalik väga mitmenäoliselt seadistada ning Magento Marketplace’s on saadaval suur hulk erinevaid laiendusi, mis aitavad vormida e-poe just selliseks nagu vaja. Maksekeskus arendab aktiivselt Magento 2 moodulit.

Maksed Tarneviisid Demo Juhendid Kuutasu*

Jah

Omniva, DPD, Itella SmartPost

Demopood

Vaata

0 € / 5 €

* Kuutasu rakendub ainult Maksekeskuse Magento 2 mooduli tarnefunktsiooni kasutamise korral.

 

| Alusta rahvusvahelist äri!

Shopify on maailma üks populaarsemaid e-poe pilveteenuseid, mis võimaldab e-poe kiiresti rajada ja müügiga alustada. Kuigi platvormi võib kasutada ka ainult kohalikul turule tegutseva e-poe pidamiseks, siis pigem eelistavad seda rahvusvaheliselt tegutsevad ärid.
Shopify poes saab kasutada nii Maksekeskuse makselahendusi kui tarnete registreerimist.

Maksed Tarneviisid Demo Juhendid Kuutasu*

Jah

Omniva, DPD, Smartpost

Vaata

0 € / 5 €

* Shopify maksemooduli kasutamine on kuutasuta. Tarnemooduli kasutamisega kaasneb kuutasu.

 

 | Kohalikud makseviisid nüüd Wixis!

Wix on väga populaarne kodulehe ja e-poe platvorm. Nüüd on võimalik lisada Wix e-poodide makseviiside hulka ka Eesti, Läti, Leedu ja Soome pangad, kohalikud maksa hiljem lahendused ja ka kaardimaksed. See kõik ilma täiendavate vahelülideta – Maksekeskuse MakeCommerce moodul on paigaldatav otse Wixi kaudu. Maksete vastuvõtmiseks on Vajalik vähemalt Core Wix Premium pakett.

Maksed Tarneviisid Demo Juhendid Kuutasu

Jah

Demopood

Vaata

0 €

 

  | Hea valik alustavale e-poele!

Voog on hea valik alustavale e-kaupmehele. Eestis arendatav platvorm võimaldab vähese ajakuluga luua e-poe kasutades pakutavaid kujundusmalle. Platvorm on eelkõige sobilik poodidele, kus müüdavate toodete hulk on alla paarisaja. Alustada saab mugavalt ja lihtsalt Voo ja Maksekeskus eripaketiga. Liidestamine võtab aega vaid paar minutit.

Maksed Tarneviisid Demo Juhendid Kuutasu

Jah

Demopood

Vaata

0 €

 

 

Teised serverisse paigaldatavad platvormid

Platvorm Maksed Tarneviisid Demo Juhendid Kuutasu*

Jah

Omniva, DPD, Smartpost

Demopood

Vaata

10 € / 15 €

Jah

Omniva, DPD, Smartpost

Vaata

10 € / 15 €

* Kuutasu sõltub sellest, kas kasutatakse ainult makseid või koos maksetega ka tarnelahendust.

 

 

 

Teised e-poe platvormid, mis võimaldavad Maksekeskuse kasutamist

 

 

Broneerimisplatvormid, mis võimaldavad Maksekeskuse kasutamist

 

Paigaldusjuhend

 

 

 

 

Makselinkide lisamine arvetele