Müü rahvusvaheliselt

Kasutades meie kaardimakselahendust muudad oma äri rahvusvahelisemaks kogudes makseid ükskõik millisest riigist. Omades Visa või MasterCardi kaarti, saab Sinu klient sooritada makse e-poes vaid paari minutiga ning maksekinnitus jõuab Sinuni koheselt, et saaksid kohe ka kauba teele panna.

Võimalda kliendil kasutada krediiti

Meie kogemus näitab, et keskmine kaarditehingu summa on kõrgem keskmisest pangalingi tehingust. Krediitkaardimakse on mugav lahendus kliendile, kes suurema ostu tegemiseks ei soovi kogu summat korraga arvelduskontolt välja käia.

Paindlik ja mugav

Meie lahendusega on Sinu kliendil lihtne makset alustada e-poe ostukorvi vaates, mis muudab ostuprotsessi kiiremaks ning mugavamaks ja suurendab eduka ostu tõenäosust. Samuti saad soovi korral pakkuda ühekliki makseid ning püsimakseid.

3D Secure turvaprogramm

Muudame maksete kogumise turvalisemaks läbi 3D Secure’i ehk turvalise internetiostude programmi. 3D Secure vähendab tagasinõuete riski ning lubab Sul keskenduda oma põhitegevusele.

Maksed välisvaluutas

Kui Sinu pood on orienteeritud UK või USA turule ja soovid ostjaid teenindada neile harjumuspärases valuutas, saad krediitkaardi makseid poes vastu võtta ka USD või GBP valuutas.

Välisvaluutas tehingute eest saab tasuda vaid pangakaardiga (pangalinke ei toeta) ja arvestama peab, et Maksekeskuse ja kaupmehe vaheline arveldus (ehk väljamaksed) käib endiselt eurodes.

Tehing konverteeritakse eurodeks kohe tehingu loomishetkel kehtiva vahetuskursi alusel. Vahetuskursiks on Euroopa Keskpanga kursid, millele lisandub Maksekeskuse marginaal. Ehk kui näiteks on Maksekeskuse marginaal 1.2%  ja eur/gbp kurss on 0.75860, siis me konverteerime tehingu eurodeks kursiga 0.7677032.

Tehingute pärimisel API kaudu tagastatakse summa eurodes (konverteerimise tulemus), tehingul on kaasas täiendavad andmeväljad ‘original_amount’ ja ‘original_currency’.

Tehingute nimekiri Maksekeskuse iseteenindusportaalis näitab tehinguid euro väärtuses, muus valuutas toimunud tehingute juures on märgend ja hiirega peale liikudes näeb algsummat algvaluutas koos konverteerimise kursiga. Tehingute eksportimisel (csv, xls) on kõik summad eurodes.

Tagastuste tegemisel tehakse see toimingu algupärases valuutas, nii, et klient saab kätte selle mis maksis (nt. 12 gbp). Poe konto väljavõttel kajastub refund aga eurodes vastavalt refundi tegemise hetkel kehtinud vahetuskursile.

Välisvaluutas maksete vastuvõtmiseks tuleb teenus aktiveerida. Võta meiega ühendust