Toimiv kinkekaardilahendus, vaevata

Kinkekaardi lahenduste pakkumine võib olla keeruline ja aeganõudev. Kniks kinkekaart on äärmiselt lihtne lahendus ilma igasuguse täiendava arendusvajaduseta.

Kinkekaart kui makseviis

Kniks kinkekaart lisandub e-poodi teiste makseviiside juurde. Kinkekaardi kasutaja valib makseviisiks Kniks kinkekaardi ja sisestab kinkekoodi Maksekeskuse makseväravas. Vajadusel saab ostu lõpetamiseks puuduoleva summa tasuda teise makseviisiga, näiteks pangamaksega.

Kniks kui turundusplatvorm

Kniks on ka turundusplatvorm e-poodidele. Teeme tihedat koostööd Kniks poodidega tuues neid välja nii Kniks kodulehel kui sotsiaalmeediakontodel Facebookis ja Instagramis. Samuti viime läbi põnevaid koostööprojekte.

Teavita oma e-poe külastajaid võimalusest kasutada ostu eest tasumiseks Kniks kinkekaarti. Selleks lae alla tööriistakast ja kasuta seal olevaid materjale bännerite ja sotsiaalmeedia postituste tegemiseks.

Kust saab osta ja kasutada?

Elektroonilisi Kniks kinkekaarte saab osta Kniks kodulehelt endale sobivas vääringus. Seda saab edastada kaunilt kujundatud e-maili teel kohe saajale või trükkida välja kaunis kinkekaart, et see isiklikult üle anda.

Kniks kodulehelt leiab ka pidevalt uueneva kategoriseeritud nimekirja Kniks poodidest.