14-päevane tagastusõigus – kõigile

E-poe pidajana pead arvestama, et pea kõigil on õigus ostust 14 päeva jooksul taganeda. Seega pead olema valmis tagasimaksete tegemiseks, mis mõne kategooria puhul võib puudutada kuni 20-30% kõikidest tehingutest. Maksekeskuse tagastuste süsteem on selleks turu parim.

Tagasimaksed nupuvajutusega

Kui klient on nõuetekohaselt kauba tagastanud, siis piisab vaid ühest nupuvajutusest e-poe adminnis või Maksekeskuse iseteeninduskeskkonnas. Olgu tegemist täieliku või osalise tagastusega, ülejäänud eest hoolisteme meie kandes ostjale raha tagasi järgmisel pangapäeval. Puudub vajadus kannete käsitsi tegemiseks pangast, mis tavaliselt toob veel kaasa kulu.

Tagasikanded teenustasudeta

Tagasikannete tegemine kliendile võib kaasa tuua pangapoolsed teenustasud rääkimata inimeste ajast, mis selle tegemiseks kulub. Maksekeskuse tagastuste lahendus välistab mõlemad – tagasikande tegemine on ühe nupuvajutuse taga ning seejuures teenustasudeta.

Vajadusel automatiseeri

Kui tagasikannete hulk on väga suur, näiteks müüd kaalukaupa, siis saad tagastuste protsessi automatiseerida andes käsud üle API. Tutvu arendajatele mõeldud dokumentatsiooniga.