Too oma e- ja tavapoe maksed ühte kohta kokku

Maksekeskus võimaldab sul kõik oma tehingud ühte kohta kokku tuua. Tehingutest täieliku ülevaate saamiseks ei pea enam liikuma erinevate pakkujate ja/või pangakontode vahel. Maksekeskuse väljamakse sisaldab tehinguid nii e-poest kui ka tavapoest muutes kogu maksete halduse palju lihtsamaks.

Paikne või kaasaskantav terminal

Terminale on saadaval kahte tüüpi – paiksed ja kaasaskantavad. Paikne lahendus sobib olukordadesse, kus terminali ei ole vaja kuigi palju liigutada, sest see on ühendatud juhtmega vooluvõrku. Olenevalt konfiguratsioonist on sellel eraldi klahvistik PIN koodi sisestamiseks. Ideaalselt sobiv kassadesse.

Kaasaskantav juhtmeta terminal on mõeldud olukordadeks, kui on vaja seadmega ringi liikuda. See on hea lahendus juhul, kui mitu kassapidajat jagavad ühte seadet või ka näiteks teenindajatele restoranis. 

Tutvu terminalidega.

Maksete vastuvõtmine kohapeal

Mõned e-ostlejad eelistavad kaupu vaadelda ja tellimusi esitada veebis, kuid soovivad ostule füüsilisse asukohta järele tulla. Makseterminali maksevõimalus lisab rohkem paindlikkust, võimaldades klientidel tellimuse eest tasuda sellele järele tulles. Vähema kogemusega e-ostlejatele lisab see täiendavat turvatunnet.

Kasvatage äri turvaliselt

Ainult sularahamaksete vastuvõtmine võib olla kliendile ebamugav ning toob kaupmehele kaasa täiendava riski. Vähendades sularaha hulka ning võttes vastu kaardimakseid, kasvatate oma äri, kuna üha enam inimesi ei kanna kaasas sularaha ega rahakotti.

Maksekeskuse terminali abil saavad inimesed maksta ka telefoniga Apple Pay või Google Pay kaudu. Kaardimaksed on enamasti ainuke turistide kasutatav makseviis.

Uuri lisa ja saada sooviavaldus

Maksekeskuse olemasolevad kliendid saavad terminali taotleda Maksekeskuse iseteeninduskeskkonna kaudu esitades taotluse uue poe loomiseks valides ühtlasi soovitud makseviisiks makseterminali.

Uued kliendid saavad esitada Maksekeskusega liitumisavalduse siin valides soovitud makselahendused.

Makseterminaliga seotud tehingutasud on toodud välja hinnakirjas.

Tutvu ka terminali kasutusjuhendiga.