Makseterminalid renditasuta – säästa kuni 230 eurot

Tavaliselt pakutakse kaardimakse terminale renditasuga, millele lisandub veel tehingute vahendamise tasu. Maksekeskuse kaasaegsed kaardimakseterminalid on aga renditasuta, tänu millele võib kokkuhoid aastas olla kuni 230 eurot iga terminali kohta!

Jätka oma senises pangas

Maksekeskuse kliendid ei pea looma uusi pangakontosid ega lepingu maksete vastuvõtmiseks. Kõik kaarditehingute väljamaksed toimuvad Sinu poolt vabalt valitud pangakontole.

Paikne terminal

Paikne lahendus sobib olukordadesse, kus terminali ei ole vaja kuigi palju liigutada, sest see on ühendatud juhtmega vooluvõrku ja võrgukaabliga internetti. Olenevalt konfiguratsioonist on sellel eraldi klahvistik PIN koodi sisestamiseks. Ideaalselt sobiv kassadesse.

Kaasaskantav terminal

Kaasaskantav juhtmeta terminal on mõeldud olukordadeks, kui on vaja seadmega ringi liikuda. Kaasaskantavaid terminale saab kasutada kõikjal, kus on mobiililevi. Seetõttu eelistatakse selliseid terminale näiteks laatades ja turgudel, samuti näiteks pop-up poes. Kindlasti om kaasaskantavad terminalid sobilikud ka kohvikutes-restoranides, kus makse vastuvõtmiseks minnakse kliendi juurde.

Kassasüsteemiga integreeritavad terminalid

Kassasüsteemiga liidestatud terminalid teevad maksete vastuvõtmise veelgi sujuvamaks vähendades maksmisele kuuluva summa käsitsi sisestamisega seotud ajakulu ja võimalikke vigu. Kogu makseprotsess on seetõttu kiirem ja täpsem, seda nii kaupmehele kui kliendile.

Maksekeskuse pakutavad kassasüsteemiga liidestamist võimaldavad terminalid töötavad enamiku populaarsete kassasüsteemidega.

Terminal Tüüp Kassasüsteemiga liidestatav
Ingenico Desk 3200 koos eraldi PIN klahvistikuga Paikne
Ingenico Move 3500 Kaasaskantav
Yoximo Kaasaskantav
Yomani Paikne

Teeme Sulle pakkumise

Jäta oma kontaktandmed ja me võtame Sinuga ühendust, et teha Sulle hea pakkumine makseterminalide kasutuselevõtuks!