Lihtne kodulehele lisada

Annetuse vormi saab lisada igale kodulehele, platvormist sõltumata. Toetatud on nii WordPress, Voog, Wix kui teised platvormid. Vajalikud koodiread saab Maksekeskuse iseteenindusest, et seejärel sisestada need kodulehel kohta, kuhu annetuse vorm kuvada. Juhised annetusvormi lisamiseks kodulehele leiad siit.

Määra annetuse summad

Annetuse vormil saab annetaja valida kolme sinu poolt määratud summa hulgast või sisestada annetatava summa ise.

Erinevad projektid ja eesmärgid

Kui kogud annetusi erinevateks otstarveteks, siis saad luua selleks eraldi projektid. Nii saab annetaja täpselt valida, millele annetuse teeb. Sinul on aga ülevaade erinevatele projektidele tehtud annetustest Maksekeskuse iseteeninduses.

Kogu annetajate kontakte

Annetajal on võimalik annetuse tegemise käigus jätta oma e-maili aadress, et saaksid temaga hiljem ühendust võtta ja informeerida teda näiteks annetusprojekti käekäigust. Nii lood annetajatega tihedama kontakti.

Soodsad tehingutasud

Liitumisel küsi veelgi soodsamaid tehingutasusid, sest heategevusorganisatsioonidele pakume eritingimusi tehingutasuga alates 1,5% + 0,15 €, maksimaalselt 3 € tehingu kohta.

Proovi ja tee annetus

Oleme annetuste vormi disaininud sellisena, et see sobib igale lehele. Kuidas annetuste vorm toimib, saad vaadata siit ja ühtlasi teha annetuse MTÜ-le Minu Unistuste Päev.