Argumendid

Üks leping, üks liidestus

Maksa hiljem makseviisid (faktooringuteenus) on osa Maksekeskuse lepingust, eraldi lepingud sõlmima ei pea. Ka hinnastamine on samadel põhimõtetel nagu pangalingid.

Raha kohe kätte

Isegi kui ostja tasub kauba eest pikema perioodi vältel, siis kaupmees saab müüdud kauba eest raha kohe täies mahus kätte. Seega ei tähenda järelmaksu pakkumine mingeid viivitusi laekumiste osas.

Lihtsad tagastused

Kaupade tagastamine on sama lihtne kui näiteks pangalingiga teostatud maksete puhul. Täieliku või osalise tagastuse saab teha e-poe kasutajaliidesest. Kliendi ja faktooringuteenuse pakkuja vaheliste lepingute lõpetamine ja raha tagastamine toimub automaatselt.

Viis viisi maksta osadena

Indivy Slice 3 - võimaldab kliendil 75-800 euroste ostude eest tasuda kolmes võrdses osas intressi ja teenustasude vabalt. Makseviisi valides esitab klient taotluse, kogu protsess on digitaalne ja vastuse saab loetud minutitega. Teenust saavad kasutada Inbank AS kliendid. Loe Indivy Slice 3 kohta täpsemalt

Liisi ID - võimaldab kliendil ostukorvis Liisi ID makseviisi valimise järel taotleda alates 75 eurostele ostudele järelmaksu. Kogu protsess on digitaalne ja saab vastuse loetud minutitega. Teenust saavad kasutada Holm Bank AS kliendid.Loe Liisi ID kohta täpsemalt siit.

Finora krediit - krediidiliin (arvelduskrediit), mida võib kasutada ühe või mitme ostu eest tasumiseks. Leping sõlmitakse esimese, üle 75 eurose ostuga esitatava taotluse järel, hiljem saab krediidiliini kasutada ennast Finora krediidi kaudu tuvastades. Teenust saavad kasutada Finora Capital AS kliendid. Loe täpsemalt Finora krediidi kohta.

Mokilizingas - võimaldab kliendil ostukorvis Mokilizingas makseviisi valimise järel taotleda alates 75 eurostele ostudele järelmaksu. Kogu protsess on digitaalne ja saab vastuse loetud minutitega. Makseviisi saavad kasutada Mokilizingas kliendid, teenust pakub AS Inbank Leedu filiaal.

Moki3 - võimaldab kliendil vähemalt 75 euroste ostude eest tasuda kolmes võrdses osas intressi ja teenustasude vabalt. Kogu protsess on digitaalne ja saab vastuse loetud minutitega. Makseviisi saavad kasutada Mokilizingas kliendid, teenust pakub AS Inbank Leedu filiaal.