Argumendid

Üks leping, üks liidestus

Maksa hiljem makseviisid (faktooringuteenus) on osa Maksekeskuse lepingust, eraldi lepingud sõlmima ei pea. Ka hinnastamine on samadel põhimõtetel nagu pangalingid.

Raha kohe kätte

Isegi kui ostja tasub kauba eest pikema perioodi vältel, siis kaupmees saab müüdud kauba eest raha kohe täies mahus kätte. Seega ei tähenda järelmaksu pakkumine mingeid viivitusi laekumiste osas.

Lihtsad tagastused

Kaupade tagastamine on sama lihtne kui näiteks pangalingiga teostatud maksete puhul. Täieliku või osalise tagastuse saab teha e-poe kasutajaliidesest. Kliendi ja faktooringuteenuse pakkuja vaheliste lepingute lõpetamine ja raha tagastamine toimub automaatselt.

Kolm viisi maksta osadena

Slice - võimaldab kliendil 75-800 euroste ostude eest tasuda kolmes võrdses osas intressi ja teenustasude vabalt. Makseviisi valides esitab klient taotluse, kogu protsess on digitaalne ja vastuse saab loetud minutitega. Teenust pakub Inbank AS. Loe Slice'i kohta täpsemalt

Liisi ID - võimaldab kliendil ostukorvis Liisi ID makseviisi valimise järel taotleda alates 75 eurostele ostudele järelmaksu. Kogu protsess on digitaalne ja saab vastuse loetud minutitega. Teenust pakub Holm Bank AS. Loe Liisi ID kohta täpsemalt siit.

Finora krediit - krediidiliin (arvelduskrediit), mida võib kasutada ühe või mitme ostu eest tasumiseks. Leping sõlmitakse esimese, üle 75 eurose ostuga esitatava taotluse järel, hiljem saab krediidiliini kasutada ennast Finora krediidi kaudu tuvastades. Teenust pakub Finora Capital As. Loe täpsemalt Finora krediidi kohta.