Argumendid

Üks leping, üks liidestus

Maksa hiljem makseviisid (faktooringuteenus) on osa Maksekeskuse lepingust, eraldi lepingud sõlmima ei pea. Ka hinnastamine on samadel põhimõtetel nagu pangalingid.

Raha kohe kätte

Isegi kui ostja tasub kauba eest pikema perioodi vältel, siis kaupmees saab müüdud kauba eest raha kohe täies mahus kätte. Seega ei tähenda järelmaksu pakkumine mingeid viivitusi laekumiste osas.

Lihtsad tagastused

Kaupade tagastamine on sama lihtne kui näiteks pangalingiga teostatud maksete puhul. Täieliku või osalise tagastuse saab teha e-poe kasutajaliidesest. Kliendi ja faktooringuteenuse pakkuja vaheliste lepingute lõpetamine ja raha tagastamine toimub automaatselt.

Viis viisi maksta osadena

Indivy - võimaldab Eesti klientidel 75-1500 euroste ostude eest tasuda järgmisel kuul või kolmes võrdses osas intressi ja teenustasude vabalt. Makseviisi valides esitab klient taotluse, kogu protsess on digitaalne ja vastuse saab loetud minutitega. Loe Indivy kohta täpsemalt

Liisi ID - võimaldab Eesti klientidel ostukorvis Liisi ID makseviisi valimise järel taotleda alates 75 eurostele ostudele järelmaksu. Kogu protsess on digitaalne ja saab vastuse loetud minutitega. Loe Liisi ID kohta täpsemalt siit.

Mokilizingas - võimaldab Leedu klientidel ostukorvis Mokilizingas makseviisi valimise järel taotleda alates 75 eurostele ostudele järelmaksu. Kogu protsess on digitaalne ja saab vastuse loetud minutitega. Teenust pakub AS Inbank Leedu filiaal.

Moki3 - võimaldab Leedu klientidel vähemalt 75 euroste ostude eest tasuda kolmes võrdses osas intressi ja teenustasude vabalt. Kogu protsess on digitaalne ja saab vastuse loetud minutitega. Teenust pakub AS Inbank Leedu filiaal.

Bigbank Läti - võimaldab Läti klientidel ostukorvis Bigbank makseviisi valimise järel taotleda alates 75 - 1399 eurostele ostudele järelmaksu. Teenust pakub Bigbank.