Kliendid vajavad paindlikkust

Juba 8% Eesti e-ostudest tasutakse maksa hiljem lahendustega. Osta kohe, maksa hiljem (buy now pay later, ehk BNPL) lubavad e-poe klientidel tasuda ostu eest mitmes võrdses osas, ühekordse maksega järgmisel kuul või traditsioonilise järelmaksuga.

Paku kindlasti, kui müüd kallimat kaupa

Osta kohe, maksa hiljem lahendused kuvatakse e-poe makseviiside juures ostudele alates 30 € (Inbank ‘jaga osadeks’ ostudele alates 75 €). Järelmaks on kasutatav alates ostusummast 100 €. Keskmine maksa hiljem lahendusega tasutud ost on 150-300 €. Kui müüd koduelektroonikat, rõivaid ja moekaupu, aksessuaare, mööblit, vabaajakaupu, lastekaupu või autoosi on maksa hiljem lahenduste pakkumine väga oluline.

Kaupmehele riskivaba

Isegi kui ostu eest tasutakse maksa hiljem lahendusega, siis kaupmees saab sarnaselt teiste makseviisidega tasutud ostudele raha kohe täies ulatuses kätte. Osamaksete laekumist ei ole vaja oodata. Ka tagastuste tegemise protsess ei erine. Kui kliendil peaks tekkima probleeme maksegraafiku täitmisega, siis lahendatakse see kliendi ja finantseerija vahel.

Kasvatage oma müüki

Võimaldades oma klientidel maksta väiksemate osadena julgustate neid tegema suuremaid oste. Samuti saate meelitada potentsiaalseid kliente, kes ilma maksa hiljem lahenduseta ei pruugi üldse ostu sooritada. Tootevaates kuvatav infokast annab näite maksetingimustest, mis muudab klientidel ostuotsuste tegemise lihtsaks.

Pakutavad maksa hiljem lahendused

Maksekeskus pakub osta kohe, maksa hiljem lahendusi ja järelmaksu Eesti ja Leedu e-poodidele.

 Eesti
Inbank ‘maksa järgmisel kuul’ Maksa täies mahus järgmise kuu 25ndal. Minimaalne ostukorv 30 eurot. Ostjale teenustasud ja intressid puuduvad
Inbank ‘jaga osadeks’ Maksa kolmes võrdses osas, ostudel alates 75 eurot. Ostjale teenustasud ja intressid puuduvad
Inbank järelmaks Traditsiooniline järelmaks ostudele alates 100 eurot. Ostjale lisanduvad teenustasud ja intressid
Liisi järelmaks (ei ole ajutiselt saadaval) Traditsiooniline järelmaks ostudele alates 30 eurot. Ostjale lisanduvad teenustasud ja intressid
Leedu
Moki 3 Maksa kolmes võrdses osas, ostudel alates 50 eurot. Ostjale teenustasud ja intressid puuduvad
Mokilizingas Traditsiooniline järelmaks ostudele alates 50 eurot. Ostjale lisanduvad teenustasud ja intressid

 

Kõik maksa hiljem lahendused on saadaval ühe Maksekeskuse lepingu ja liidestusega.