Paku ülimat mugavust ja kiirust

Apple Pay on tõenäoliselt mugavaim viis e-ostu eest tasumiseks. Makse kinnitamine on pretsedenditult kiire – piisab vaid pilguheidust telefonile või sõrmepuudutusest ja makse on edukalt tehtud. Võrreldes tavapärase pangamaksega on Apple Pay´ga makse teostamine kuni kolm korda kiirem võttes aega vaid loetud sekundid! Makseid saab kinnitada iOS seadmel (iPhone, iPad), Mac arvutil ja Apple Watchil.

Näita pühendumist ja kaasaegsust

Tarbijad eelistavad Apple Pay’d üha enam selle kasutusmugavuse ja turvaomaduste tõttu. Võimaldades oma klientidel tasuda Apple Pay´ga näitate oma pühendumust pakkuda tipptasemel tehnoloogiat ja kaasaegset, kliendikeskset lähenemist. See tõstab nii usaldust kui lojaalsete klientide hulka.

 

Tipptasemel turvalisus

Apple Pay on loodud tugevate turvafunktsioonidega, et kaitsta nii kaupmehi kui ka kliente. Iga tehing nõuab kliendi autentimist biomeetria (Face ID, Touch ID) või turvalise PIN-koodi kaudu, tagades samas, et tundlikku makseinfot ei jagata ega salvestata.

Apple Pay tuleb koos kaardimaksetega

Maksekeskuse kaudu Apple Pay maksete vastuvõtmine on äärmiselt lihtne. Piisab sellest, kui kaardimaksed on aktiveeritud. Erinevalt mitme meie konkurendi teenusest ei pea Apple Pay kasutuselevõtuks liituma täiendavate teenusepakkujatega. Kui Sinu e-poes kaardimakseid ei ole, siis võta ühendust meie klienditeenindusega support@maksekeskus.ee.

Apple Pay paigaldamine e-poodi

Kui kasutad ühte Maksekeskuse ametlikest moodulitest, hakkab Apple Pay Sinu e-poes toimima kohe. Eriliidestuste puhul on Apple Pay lisamiseks mitu võimalust. Täpsema info saamiseks vaata palun paigaldusjuhendit.