Kõik tarnefirmad ühe liidestusega

Maksekeskuse mooduli abil saad oma e-poodi nii maksed kui ka liidestuse Omniva, Itella SmartPOST ja DPD süsteemidega. Eelnevalt on vaja sõlmida leping vastava tarnefirmaga, seejärel saab lahenduse moodulis liidestada paari sammuga.

Lisaks pakume WooCommerce, Shopify ja Magento e-poodidele lahendust, mis võimaldab saata pakke Omniva pakiautomaadist pakiautomaati, ilma et oleks vaja Omnivaga lepingut sõlmida.

Valmismoodulid enamlevinud platvormidele

Maksekeskuse lihtsamaks ja kiiremaks liidestamiseks oleme arendanud valmismoodulid kõigile Balti regioonis enamlevinud e-poe platvormidele: WooCommerce, Shopify, Magento 2, OpenCart ja PrestaShop. Mooduli kaudu saab registreerida saadetised pakiautomaatidesse või lähetada teele Omniva ja Itella SmartPOST kulleriga.

Lisaks valmismoodulile on võimalik e-pood liidestada kasutades meie APIt.

Trükkige pakikaart otse e-poe vaatest

Kui kasutad Maksekeskuse valmismoodulit, puudub vajadus logida sisse erinevate tarnefirmade iseteeninduskeskkondadesse. Pärast saadetise registreerimist saatd e-poe vaates luua ja trükkida pakikaardi. Pakikaarte on võimalik trükkida ka mitmele tellimusele korraga. Need on erinevates formaatides ning sobivad kõigi enamlevinud sildiprinteritega.

Pidevalt uuenev pakiautomaatide nimekiri

Maksekeskuse mooduli kaudu on võimalik pakke tarnida Omniva, DPD ja Itella SmartPOST pakiautomaatidesse. Moodul hoiab pakiautomaatide nimekirja automaatselt ajakohasena. Kõik meie mooduli kaudu registreeritud pakid saavad kaasa saadetise jälgimise lingi.

Mugav arveldamine

E-poodidele WooCommerceShopify ja Magento platvormil pakume lahendust, mis võimaldab saata pakke Omniva pakiautomaadist pakiautomaati, ilma et peaks Omnivaga lepingut sõlmima. Teenuse saab aktiveerida Maksekeskuse iseteeninduses ning soovi korral saab Omniva pakiautomaadi tarnekulud automaatselt maha arvestada e-poe Maksekeskuse kontolt.

 

WooCommerce Shopify Magento PrestaShop OpenCart
Omniva pakiautomaadid          
Omniva kuller        
Itella SmartPOST pakiautomaadid
Itella SmartPOST kuller
DPD pakiautomaadid          
LP Express pakiautomaadid