Kõik tarnefirmad ühe mooduliga

Maksekeskuse mooduli abil saate oma e-poodi nii maksed kui ka liidestuse Omniva, Itella SmartPOST ja DPD süsteemidega. Eelnevalt on vaja sõlmida leping vastava tarnefirmaga, seejärel saab lahenduse moodulis liidestada paari sammuga.
WooCommerce ja Shopify e-poe platvormidele pakume lahendust, mis võimaldab saata pakke Eesti-siseselt Omniva pakiautomaadist pakiautomaati, ilma et peaks Omnivaga lepingut sõlmima.

Valmismoodulid enamlevinud platvormidele

Maksekeskuse lihtsamaks ja kiiremaks liidestamiseks oleme arendanud valmismoodulid kõigile Balti regioonis enamlevinud e-poe platvormidele: WooCommerce, Magento 2, OpenCart, PrestaShop ja Shopify. Samuti on teil võimalik luua liidestus kasutades meie API-t.

Trükkige pakikaart otse e-poe vaatest

Kui kasutate Maksekeskuse valmismoodulit, puudub vajadus logida sisse erinevate tarnefirmade iseteeninduskeskkondadesse. Pärast saadetise registreerimist saate e-poe vaates luua ja trükkida pakikaardi. Pakikaarte saab trükkida ka mitmele tellimusele korraga. Need on erinevates formaatides ning sobivad kõigi enamlevinud sildiprinteritega.

Pidevalt uuenev pakiautomaatide nimekiri

Maksekeskuse mooduli kaudu on võimalik pakke tarnida Omniva, DPD ja Itella SmartPOST pakiautomaatidesse. Moodul hoiab pakiautomaatide nimekirja automaatselt ajakohasena. Kõik meie mooduli kaudu registreeritud tarned saavad kaasa ka saadetise jälgimise lingi.

Mugav arveldamine

Soovi korral saate Omniva pakiautomaadi tarnekulud automaatselt maha arvestada e-poe Maksekeskuse kontolt. Omniva pakiautomaatide vahendus töötab praegu WooCommerce ja Shopify mooduliga. Teenuse saate aktiveerida Maksekeskuse iseteeninduskeskkonnas.

 

WooCommerce Shopify Magento PrestaShop OpenCart
Omniva pakiautomaadid          
Omniva kuller      
Itella SmartPOST pakiautomaadid
Itella SmartPOST kuller
DPD pakiautomaadid          
LP Express pakiautomaadid