Tarne+ teenusega kõik Eesti-sisesed Omniva ja DPD pakiautomaadisaadetised 2.29 €

Meiega saad kõik pakiautomaadisaadetised sõltumata nende suurustest saata Omniva ja DPD kaudu soodsa hinnaga. Teenust saad hakata kasutama kohe, sest tarnefirmadega eraldi lepinguid ei ole vaja sõlmida. Soodsad hinnad ka saadetistele Lätti, Leetu ja Soome. Tutvu hindadega.

 

Paki automaatne registreerimine pärast makset

Sinu kliendi valitud tarneviis registreeritakse kohe pärast ostu eest tasumist. Jääb üle vaid kaup pakendada, pakisilt trükkida ja saadetis teele panna.

Saadetise jälgimise link ostukinnitusega kaasa

Ostukinnitusele lisatakse automaatselt ka saadetise jälgimislink (inglise keeles tracking link). Nii on Sinu kliendil alati ülevaade paki saabumisest.

Lihtsasti kasutatav ja alati värske

MakeCommerce mooduliga kuvatakse Sinu e-poe tarneviisid kliendile sõbralikult linnade ja maakondade kaupa, koos võimalusega pakiautomaati otsida. Nii ei pea klient pikki pakiautomaadi nimekirju kerima. Pakiautomaatide nimekirja uuendatakse regulaarselt tagamaks, et valikus on ka kõige uuemad automaadid.

Soovi korral saad kasutada ka oma lepingut

Kui oled siiski sõlminud eraldi lepingud Omniva, Itella SmartPosti ja DPD’ga, siis saad pakiautomaadi saadetised registreerida ka oma tunnuseid kasutades. Sellisel juhul toimub ka arveldamine tarnefirma ja Sinu vahel otse.

Tarne+ on saadaval Shopify, WooCommerce, Magento 2 ja PrestaShop poodidele.

Tarnefirmade saadavus riigiti

Tarne+ teenus on kättesaadav Eestis Omniva ja DPD pakiautomaadi saadetistele (tutvu hindadega). Itella SmartPOSTi ja kullerteenuste puhul on vajalik kaupmehe leping tarnefirmaga.

WooCommerce Shopify Magento PrestaShop OpenCart
Omniva pakiautomaadid          
Omniva kuller          
Itella SmartPOST pakiautomaadid
Itella SmartPOST kuller
DPD pakiautomaadid          
DPD kuller        
Omniva kulleri korje