SEB pakub pangalinki e-kaubanduse maksemeetodina nii Eestis, Lätis kui ka Leedus. Läti versioonkannab panga enda tootetutvustuses nime e-Link. SEB on üks suurimaid jaekliente teenindavaid panku Baltikumis, ehkki ei ole üheski neist riikidest kõige suurema turuosaga.

Leping

SEB pangalingi lisamiseks oma e-poele piisab tavalisest Maksekeskuse lepingust. Kui leping on juba varem sõlmitud, siis Läti või Leedu pangalinkide lisamiseks võtke ühendust meie klienditoega. Kui lepingut veel ei ole, tuleks selle sõlmimiseks täita ära liitumisavaldus.

Liidestamine

Meie MakeCommerce pluginad võimaldavad ilma täiendavaid arendusi ette võtmata lisada SEB pangalingi maksevõimaluse kõigile levinud e-kommertsi platvormidele, sh Magento, WooCommerceShopify poodidele. Tasub teada, et tehniliselt ei kasuta Eestis, Lätis ja Leedus toimivad pangalingid ühte standardit, vaid toimivad veidi erinevalt. Samas Maksekeskuse teenuse kasutajad selle pärast muret tundma ei pea, kuna meie API muudab “tõlgib” pangalingid ühesuguseks. Ise meie API vastu liidestust arendades tuleks makseviisi logo alla laadida aadressilt https://static.maksekeskus.ee/img/channel/lnd/seb.png

Testimine

Kasutage makseviisi testimiseks arendajatele mõeldud tööriista Developer Portal ja/või MakeCommerce pluginatesse sisse ehitatud testrežiimi.