Uus lahendus, sarnane kogemus

Maksete algatamise teenus on suhteliselt uus viis võtta vastu internetipangast tehtavaid makseid. Võrreldes populaarse pangalingiga on makse kinnitamise protsess lõppkliendi jaoks veidi erinev, kuid ei võta pangalingiga võrreldes rohkem aega. E-poe pidaja jaoks ei ole vahet, kas kasutatakse soodsamat maksete algatamise teenust või traditsioonilist pangalinki – laekumised ja väljamaksed toimuvad täpselt sama moodi.

Paindlik hinnastamine

Maksete algatamise teenus on paindliku hinnastamisega. Sobilik ka siis, kui müüd madala marginaaliga tooteid või on keskmised ostusummad väikesed. Tehingutasu lagi tähendab, et kunagi ei maksa tehingutasu rohkem kui neli eurot.

Toetatud kõik suuremad Balti ja Soome pangad

Maksete algatamise teenust saab kasutada maksete vastuvõtmiseks Swedbankist, SEB-st, Luminorist, LHV-st, Coop Pangast, Citadelest ja Šiauliui Bankasest. Samuti üheksast suurimast Soome pangast.

Siit leiad ülevaate kõikidest Maksekeskuse pakutavatest makseviisidest.

Üks aktiivne, teine varuks

Pangalingiga esineb tehnilisi probleeme väga harva. Maksete algatamise teenuse pangapoolsete probleemide ilmnemisel suuname tehingud pangalingile, tänu millele ei katke e-poes maksete vastuvõtmine. Kriitilise tähtsusega unikaalne lahendus riskide maandamiseks.

Sama hind terves Baltikumis

Maksete algatamise tehingutasu on sama kõikidest Balti pankadest maksete vastu võtmisel. Kui müüd kaupa ka Läti ja Leedu klientidele, siis teenustasud on ikka samad nagu Eestis.

Üks liidestus ja leping

Maksete algatamise teenus ja pangalingid on mõlemad saadaval sama lepingu ning liidestuse kaudu. Liitudes ja hiljem klienditeenindusega suheldes on Sul võimalik valida, kas soovid maksete vastuvõtmiseks kasutada pangalinki või maksete algatamise teenust.