Argumendid

Sama aga erinev

Maksete algatamise teenus võimaldab võtta vastu internetipangast tehtavaid makseid, kuid see ei ole pangalink. Tehniline lahendus ja kasutajakogemus on erinev, mistõttu peab kaupmees teadma, mida lahenduse kasutuselevõtt kaasa toob.

Loe täpsemalt, milles seisneb pangalingi ja maksete algatamise teenuse erinevus, mida see tähendab kaupmehe jaoks ja mida ostja jaoks.

Paindlik hinnastamine

Maksete algatamise teenus on paindliku hinnastamisega. Sobilik, kui müüd madala marginaliga tooteid või on keskmised ostusummad väikesed. Tehingutasu lagi tähendab aga, et kunagi ei maksa tehingutasu rohkem kui neli eurot.

Üks aktiivne, teine varuks - ära kaota klienti

Pangalingiga esineb tehnilisi probleeme väga harva. Vajadusel saab maksete algatamise teenuse ajutiselt ja operatiivselt lülitada ümber pangalingile või vastupidi. Tehniliste probleemide ilmnemisel on see automaatne ega katkesta e-poes maksete vastuvõtmist.

Maksekeskuses on seega turvaline uut lahendust proovida veendumaks selle sobivuses.

Maksete algatamise teenusega saab makseid võtta vastu järgmistest pankadest: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Citadele, Šiauliui Bankas.

Üks liidestus ja leping

Maksete algatamise teenus ja pangalingid on mõlemad saadaval ühe ja sama lepingu ja liidestuse kaudu. Kaupmees ei pea oma poes seadistusi muutma ega täiendavaid pluginaid paigaldama. Lülitused ühe ja teise lahenduse vahel toimuvad Maksekeskuse poolelt, tehniliste probleemide korral automaatselt.