Enimkasutatud makselahendus Eestis

Enamik Eesti e-poode kasutab maksete vastuvõtmiseks siiani kõrge töökindlusega pangalinki. Kõrge usaldusväärsus, aastatepikkune tuttav kasutuskogemus ja väga harvad tehnilised probleemid. Need on põhjused, miks paljud kaupmehed eelistavad oma e-poes võtta vastu makseid pangalingi kaudu.

Pangalingi maksed ühe pangakontoga

Maksekeskuse kliendid ei pea pangalingi kaudu maksete vastuvõtmiseks omama pangakontosid igas pangas. Samuti ei pea iga pangaga eraldi lepinguid sõlmima. Piisab ühest lepingust ja ühest kontost, kuhu laekuvad kõik e-poes tehtud maksed, sõltumata maksja pangast.

Kogu Baltikum

Pangalink on lisaks Eestile väga populaarne ka Lätis ja Leedus. Maksekeskuse liidestusega saad soovi korral lisaks Eesti pankadele võtta makseid vastu ka naabrite pankadest. Vajalik, kui müüd kaupu Läti ja Leedu klientidele.

Siit leiad ülevaate kõikidest Maksekeskuse pakutavatest makseviisidest.

Vajadusel varuks

Pangalinki ei pea kasutama peamise makselahendusena. Kui soovid makseid võtta vastu maksete algatamise teenusega, siis jätame pangalingid varuks juhuks, kui pankadel on maksete algatamise teenusega tehnilisi probleeme. Automaatne ümberlülitus pangalingile tagab, et maksete vastuvõtmine jätkub kuniks pank on tehnilised probleemid kõrvaldanud.