Tagasi kõigi postituste juurde

Kevadkampaania tõmbab Indivyle tähelepanu

18.05.2023

Osta-kohe-maksa-hiljem pakkuja Indivy on alustanud lõppklientidele suunatud kevadkampaaniat suurendamaks teadlikkust paindliku makseviisi osas. Kaupmeestele on see oluline uudis, sest pakub võimalust kasvatada müüke.

Indivy lahenduste tutvustamiseks kasutatakse nii Inbanki kliendi uudiskirja, online reklaampindu kui ka näiteks välimeediat. Kampaania on juba alanud ja kestab vähemalt kuu aega.

Kampaania tõstab teadlikkust Indivy paindlike makseviiside osas. E-poed saavad kampaaniast lõigata kasu, kui rõhutavad Indivyga tasumise võimalust juba e-poe avavaates, aktiveerides klienti, kes on hiljuti Indivy võimalustest teadlikuks saanud.

Et klientide tähelepanu kampaaniale oleks lihtsam tõmmata, on Indivy loonud erinevas vormingus kampaaniamaterjale, mida kaupmehed saavad alla laadida siit.

Maksekeskuse kaupmeestest on enamikul Indivy makseviisid aktiivsed. Nüüd, kampaaniaperioodil eriti, tasuks Indivy makseviise rõhutada näiteks e-poe avavaates. Uuringud on näidanud, et Indivy makseviisi kasutavad tasumiseks kliendid, kes muidu jätaks ostu sooritamata või teeksid seda väiksemas mahus. Paindlik, tarbija jaoks intressi- ja teenustasude vaba makseviis on oluline ka suuremate ostude eest tasumise ajatamiseks. Kaupmees saab aga kogu raha kohe kätte.

Loe täpsemalt Indivy makseviisi kohta siit, samuti saad alla laadida Indivy nn toolboxi, kus leiad kujundusmaterjalid oma e-poodi sobiva banneri tegemiseks.