Liisi järelmaks on üks tuntumaid järelmaksubrände Eestis ja Liisi ID võimaldab igal kaupmehel seda oma poes pakkuda. Makseviisi valinud tarbija suunatakse Liisi.ee keskkonda, kus tal on võimalik sõlmida ja/või kasutusele võtta krediidilimiit, mille arvelt kauba eest tasutakse. Pärast allkirjastamist suunatakse tarbija tagasi kaupmehe e-poodi.

Kaupmehe jaoks toimib Liisi ID makseviis sarnaselt kõigile teistele Eesti pangalinkidele – tehingu kinnitused tulevad kohe pärast tarbijapoolset allkirjastamist. Väljamaksed toimuvad järgmisel tööpäeval, teenustasud on samad nagu teistelgi Eesti pangalinkidel ja tehingutele on võimalik teha ka tagastusi (mis on tasuta). Erinevalt levinud järelmaksulahendustest ei nõua see tasumisviis, et kaupmees allkirjastaks tarbija lepingu kolmanda osapoolena. Kaupmehele selle tasumisviisi lisamisel täiendavat halduskoormust ei teki, pole ka mingit lisanduvat püsikulu ega kaupmehe lepingutasu.

Leping

Liisi ID on Maksekeskuse lepinguga kättesaadav igale kaupmehele.

Liidestus

Kõige lihtsam on Liisi ID’d pakkuda meie ametlike pluginate kaudu. Maksekeskuse pluginad on saadaval näiteks  WooCommerce, Magento, PrestaShop Opencart, Shopify platvormidele. Kui arendate ise liidestuse meie API-ga, siis logod oma kassalehele saab alla laadida siit – https://static.maksekeskus.ee/img/channel/lnd/liisi_ee.png
Liisi järelmaks

 

Vaata ka teisi maksa hiljem lahendusi