Kõigile tuttav järelmaksubränd

Liisi on üks tuntumaid järelmaksubrände Eestis ning igal kaupmehel on võimalik seda oma poes pakkuda. Makseviisi valinud tarbija suunatakse Liisi.ee keskkonda, kus sõlmib ja/või võtab kasutusele krediidilimiidi, mille arvelt kauba eest tasutakse. Pärast allkirjastamist suunatakse tarbija tagasi kaupmehe e-poodi.

Lihtne ja riskivaba

Kaupmehe jaoks toimib Liisi järelmaks teiste makseviisidega sarnaselt – tehingu kinnitused tulevad kohe pärast tarbijapoolset allkirjastamist. Väljamaksed toimuvad järgmisel tööpäeval ehk kaupmees ei pea ootama osamaksete laekumisi. Ka tagastuste vormistamine nagu teistegi makseviisidega. Erinevalt levinud järelmaksulahendustest ei nõua see tasumisviis, et kaupmees allkirjastaks tarbija lepingu kolmanda osapoolena. Kaupmehele selle tasumisviisi lisamisel täiendavat halduskoormust ei teki, pole ka mingit lisanduvat püsikulu ega kaupmehe lepingutasu.

Ostudele vähemalt 30 eurot

Maksekeskus kuvab osta kohe maksa hiljem (BNPL) makseviisi siis, kui ostukorvi väärtus on vähemalt 30 eurot. E-poodides, kus enamik oste ületab selle piiri, on mõistlik tarbijatele maksmisel paindlikkust pakkuda.

Reklaambännerite kujundamine

Oma e-poes kampaaniaid läbi viies võib sul olla soov tõsta Liisi järelmaksu makseviisi eriti esile. Kuna Liisi järelmaksu kaudu taodeldav krediidilimiit on finantsteenus, siis peab selle reklaam vastama teatud nõuetele. Bänneri kujundamise eel tutvu kindlasti Finantsinspektsiooni ja Tarbijakaitseameti soovitusliku juhendiga, samuti tutvu Holm Banki CVI’ga. Kõik kujundatud bännerid tuleb kinnitada vastavuse kontrollimiseks Holm Bankiga edastades need aadressile banner@holmbank.ee.  Kinnitamata bännerite puhul vastutab reklaami nõuetele vastavuse eest kaupmees.

Muuda Liis järelmaks nähtavaks

Potentsiaalsed kliendid ostavad e-poest rohkem ja kallimaid kaupu kui nende teadlikkus maksa hiljem lahenduste kohta kõrge on. Teave, et e-poes saab maksta kasutades Liisi järelmaksu krediidilimiiti, tuleb potentsiaalse klientideni viia võimalikult kiiresti ehk juba e-poe avalehel ning toodete juures.

Selle info kuvamiseks on Liisi järelmaksu pakkuja Holm Bank koostanud järgmised juhised ning tööriistad.

Liisi järelmaksu makseviisi näidistingimusi ja ostuprotsessi kirjeldab hästi see iframe, mille saad lisada näiteks Liisit tutvustavale alamlehele:

<iframe src="https://www.holmbank.ee/iframed/maksekeskus-iframe-1" width="100%" height="680px" scrolling="no" frameborder="no" align="center"></iframe>

Samuti võiks Liisi järelmaksu tutvustuse juures olla igakuise tagasimakse kalkulaator, mis võimaldab klientidel saada selge ülevaade kaasnevatest kohustustest:


<iframe src="https://www.holmbank.ee/iframed/maksekeskus-iframe-2" width="100%" height="780px" scrolling="no" frameborder="no" align="center"></iframe>

Sama eesmärki täidab ka vähem ruumi võttev kalkulaator, mille saab lisada näiteks toodete juurde:

<iframe src="https://www.holmbank.ee/iframekalkulaator/calc-mk.php" width="100%" height="520px" scrolling="no" frameborder="no" align="center"></iframe>