Tagasi kõigi postituste juurde

Maksekeskus kutsub kujundama e-kaubanduse arengut

19.05.2020

E-kaubanduse eestkõnelejana ja valdkonna arendajana tegutsev Eesti E-Kaubanduse Liit kutsub liituma uusi ettevõtteid. Pea 300 liikmega organisatsioon pakub liikmetele mitmekülgset praktilist infot ning on kogemuste vahetamise platvormiks eesmärgiga edendada nii liikmete e-ärisid kui valdkonda laiemalt.

Liidul on mitmeid väljundeid, mis jõuavad ka e-ostlejateni. Näiteks “Turvaline Ostukoht” märgis annab e-poe klientidele kindluse, et tegemist on väga kõrge usaldusväärsusega e-poega, kellelt ostes ei pea klient muretsema kauba kvaliteedi või tarne pärast.

Kaks korda aastas korraldab liit E-smaspäeva – suurt allahindluskampaaniat, mille tulemusena naudivad kaupmehed hüppeliselt kasvavaid müügimahtusid. Liidu poolt on loodud väljundid, et info kaupmehe kampaanias osalemise kohta jõuab tarbijateni. Eesti E-kaubanduse Liidu liikmetele on E-smaspäeval osalemine tasuta.

Pidevalt toimub aasta jooksul tasuta üritusi, kus oma kogemusi jagavad nii teised liidu liikmed kui ka külalised väljast. Samuti viiakse läbi ja vahendatakse tarbija- ja turu-uuringuid ja seadusemuudatusi ning kasulikku valdkonda puudutavat infot.

Maksekeksus on pikaaegne Eesti E-kaubanduse Liidu liige ning soovitab kõigil meie klientidel liiduga ühineda. Liidu tegemistest saab täpsemalt lugeda kodulehelt, kust leiad ka juhised liitumiseks.