Tagasi kõigi postituste juurde

Maksekeskuse Läti kliendid võidutsesid e-poodide konkursil

29.05.2024

24. mail toimunud Ecom Riga foorumil särasid Baltikumi parimad e-poed, kui jagati auhindu silmapaistvatele e-kaubanduse tegijatele. Meil on suur rõõm, et auhinnalistele kohtadele jõudsid ka mitmed Maksekeskuse kliendid, seejuures olid eriti võidukad lätlased. 

“E-kaubanduse täht 2024” konkurssi viidi Baltimaade-üleselt läbi esmakordselt. Osalenud Eesti, Läti ja Leedu e-poed võistlesid neljas kategoorias vastavalt käibepõhisele suurusele ning lisaks uute tulijate kategoorias. Rahvusvaheline žürii hindas e-poode kolme kriteeriumi järgi – disain, kasutajasõbralikkus (UX) ja toimivus.

Soovime õnne meie Läti klindile Unusi, kes saavutas esimese koha uute tulijate kategoorias ning Silmachyle ja Valmiermuizale, kes teenisid hõbeda vastavalt väike- ja suurettevõtete kategoorias. Sügav kummardus ka Apothekale, kes saavutas kolmanda koha keskmise suurusega ettevõtete seas ning samas kategoorias finaali jõudnud Givenile!

Lätist alguse saanud sündmus on Baltikumi-üleselt plaanitud jätkuma iga-aastaselt. Järgmisel aastal võõrustab sündmust Vilnius.

Oleme uhked ja tänulikud, et saame olla osa meie klientide eduloost ning ootame põnevusega, mida toob järgmine aasta!

Illustratsioon: balticecommerceawards.com