Tagasi kõigi postituste juurde

Ootame Sind oma tiimi!

03.03.2023

Maksekeskus aina kasvab ning nüüd otsime oma Tallinna kontorisse särasilmset klienditeenindusspetsialisti. See on suurepärane positsioon alustamaks karjääri fintechides, sest just klientidega igapäevaselt suheldes õpid tundma nii e-äri kui ka Maksekeskuse teenuse pea kõiki nüansse. Nii saad äärmiselt väärtusliku kogemustepagasi!

Traditsioonilises töökuulutuses loetletakse ette ootusi tulevasele töötajale. Me soovime aga, et kõlama jääks see mõte – Maksekeskuses leiavad endale väljundi inimesed, kes teevad oma tööd kirglikult, soovivad panustada ja areneda ning saavad väga hästi läbi teiste inimestega. Tead ju küll, oskused on õpitavad. Peaasi, et suhtumine on õige.

Meie klienditeeninduse tiimi juhib Paula, kes on ettevõttes alates 2015ndast aastat, mil alustas spetsialistina. Siis oli ettevõttes kolm töötajat. Täna on meid Eesti, Läti ja Leedu peale ligi 30. Kõikide nende aastate kohta ütleb ta lihtsalt, et talle meeldib Maksekeskuses. Meeldivad kolleegid, paindlukkus (sh võimalus töötada osaliselt kodukontoris), iseseisvus ja kõigi abivalmidus. Aga mis peamine – meeldib, et töö, mida teeme, pakub väärtust – teenused on vajalikud ja me arendame neid pidevalt edasi. 

Kui tunned, et oled hea suhtleja nii kõnes kui kirjas, sind huvitab (e-)kaubandus ja finantstehnoloogia, siis me soovime Sinuga kohtuda.

Oleme makselahenduste osas parimad asjatundjad kuna meie kogemus on juba 10-aastane. Viimastel aastatel oleme edukalt laienenud ka Läti ja Leedu turgudele. Meid usaldavad igapäevaselt üle 4000 e-kaupmehe Eestis, Lätis, Leedus ja mujalgi.

Lisainfo ja kandideerimine CV.ee’s