Yoximo kaasaskantav terminal

4G terminal, mis loodud liikuvat kasutajat silmas pidades. Usaldusväärne seade, mis peab vastu terve päeva intensiivset kasutamist.

Värviline TFT ekraan ja sisseehitatud NFC lugeja ekraani taga võimaldab teha viipemakseid nii pangakaartidega kui muude seadmetega. Tänu sisseehitatud akule ei pea seade olema ühendatud vooluvõrku ja seepärast sobib kasutamiseks olukordades, kus on vaja terminaliga liikuda – restoranid-kohvikud, poesisesed promoüritused või kassad, kus terminali kasutab mitu müüjat.

Yoximo terminalil on kiire sisseehitatud printer, klahvistiku ümber saab lihtsa liigutusega tõmmata PIN koodi sisestamist varjava varjuki, mida liigutades saab ligipääsu kaardi sisestamise pesale ja ka traditsioonilisele magnetriba lugejale.

Yomani paikne terminal

Yomani lauapealsed terminalid sobivad kasutamiseks jaekaubanduses, ühendades need USB, Etherneti ja jadapordi kaudu.

Seadmeid on kahes konfiguratsioonis:

ML konfiguratsiooni on sobilik suure mahuga kaupmeestele. e-POS seadmetega saab terminali ühendada vaid ühe kaabliga kasutades USB liidest.

XR konfiguratsioon on sobilik kõikides suurustes kaupmeestele. Läbi USB liidese on võimalik terminaliga ühendada erinevaid seadmeid, näiteks triipkoodi lugejat.