Tagasi kõigi postituste juurde

Apple Pay nüüd Maksekeskuses

08.07.2024

Meil on hea meel teada anda, et meie makseviiside hulka lisandus Apple Pay! Apple Pay makseid saavad vastu võtta kõik meie kliendid, kelle e-poes on aktiveeritud kaardimaksed. Uus maksemeetod lisandub poe makseviiside valikusse automaatselt.

Apple Pay on ülimugav viis e-ostude eest tasumiseks. Samuti on see turvaline, sest iga tehing nõuab kliendi autentimist kas Face ID, Touch ID või PIN-koodi abil. Tehingu kinnitamiseks piisab vaid pilguheidust telefonile või sõrmepuudutusest, ja makse ongi edukalt tehtud!

Võrreldes tavapäraste pangamaksetega on Apple Pay´ga makse teostamine kuni kolm korda kiirem, võttes aega vaid loetud sekundid! Makseid saab kinnitada iOS seadmetel, nagu Mac arvutid, iPhone, iPad ja Apple Watch.

Apple Pay täiendab Maksekeskuse pakutavaid makseviise, mis katab kõik vajadused e-äri edukaks pidamiseks. Kui siiani on ligi 80% Eesti e-ostudest tasutud pangamakse kaudu (maksete algatamise teenus ja pangalink) ning kaardimaksete osakaal on olnud 5-15%, siis Apple Pay üha laiema levikuga kasvab kaardimaksete osakaal. Kaupmees peab kasvavale nõudlusele vastama võttes vastu Apple Pay makseid ka poodides, mis tegutsevad ainult kohalikul, Eesti turul.

Tarbijad eelistavad üha enam Apple Pay’d selle kasutusmugavuse ja turvalisuse tõttu. Pakkudes oma klientidele võimalust maksta Apple Pay’ga, näitate üles pühendumust innovatiivsele tehnoloogiale ja kliendikesksele teenindusele. Apple Pay makseviisiga tehtud maksetele kehtivad kaardimakse teenustasud.