Tagasi kõigi postituste juurde

Maksekeskus sai PCI DSS level 1 sertifikaadi

05.08.2022

Maksekeskuse prioriteet on alati olnud klientide ja tehingutega seotud andmete maksimaalne turvalisus. Selle tõestusena oleme ka vastanud nõutavatele PCI DSS standarditele, sealhulgas Level 2. PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) tähendab maksekaarditööstuse andmeturbestandardit ning koosneb reeglitest ja standarditest kliendikaardi andmete kaitsmiseks.

Nüüd, kui tehingute arv on kasvanud ja töötleme üle 6 miljoni MasterCardi ja Visa kaarditehingu, on meil kohustus täita kõrgeima taseme – PCI DSS Level 1 – nõuded, mille me ka juulis täitsime.

Koostöö PCI DSS Level 1 teenusepakkujaga annab kaupmehele kindlustunde, et tema makselahenduse valik vastab maailma kõrgeimatele standarditele. Ühtlasi tähendab see, et kaarditehingute andmeid töötleb Maksekeskus ja kaupmees ise ei pea tegema pingutusi ega kulutusi kõrgetasemeliste PCI DSS level 1 nõuetele vastamiseks.

E-poe klientidele on kaupmehe koostöö PCI DSS Level 1 nõuetele vastava makselahenduste pakkujaga usalduse märk. Kaupmees, kes on oma teenuse viinud vastavusse Maksekeskuse sisemiste standardite ja tingimustega, on omaltpoolt teinud kõik, et vastata kehtivatele e-kaubanduse seadustele ja määrustele. Ja nüüd, PCI DSS Level 1 sertifikaadiga, vastab kasutatav makselahendus maailma kõrgeimatele võimalikele standarditele.

Oled heades kätes!