Tagasi kõigi postituste juurde

Maksekeskuse webinar e-äri laiendamisest Lätti ja Leetu

04.05.2020

Hakkajad kaupmehed võivad siinsel turul edu saavutades õige pea mõista, et jätkuvaks kasvuks on vaja laieneda ka väljaspoole Eestit. Loogiliselt vaadatakse esmalt kõige lähemal asuvate riikide poole. Kes vaatab põhja, kes lõunasse. Maksekeskus korraldab 14ndal mail kell 10:00 oma esimese webinari neile, kelle pilgud on peatuma jäänud Lätil ja Leedul. Ühest küljest oleme justkui sarnased riigid, teisalt aga väga erinevad. Milliseid võimalusi need sarnasused ja erinevused loovad, sellest webinaril räägimegi.

Muuhulgas annab webinar ülevaate Läti ja Leedu e-kaubanduse hetkeseisust ja trendidest, tutvustab enamlevinud makseviise ning annab vastuse, milliseid ostetud kauba kättesaamise viise eelistatakse. Lisaks sellele puudutame turundust ja klienditeenindust.

Webinari eesmärk on innustada Eesti kaupmehi aktiivsemalt Läti ja Leedu suunal tegutsema andes põhilise ülevaate sealsest e-kaubanduse turust.

Oma mõtteid ja nõuandeid jagavad Ivars Erdmanis (MakeCommerce Läti juht), Eugenijus Toleikis (MakeCommerce Leedu juht), Justinas Pileckas (Omniva Lithuania kommertsjuht), Maris Kulikovskis (Omniva Latvia müügijuht), webinari juhib Kuldar Kullasepp (Maksekeskus äriarendus ja turundus).

Webinaril osalemine on tasuta, vajalik on eelnev registreerimine. Webinarile registreerimine lõppenud!