Tagasi kõigi postituste juurde

Me saame aidata, et sinu MTÜ saaks rohkem annetusi

12.04.2024

Kas sina kuulud mõnda MTÜ-sse või sihtasutusse? Kui jah, siis on alljärgnev jutt sinule. Nimelt koguvad kolmanda sektori organisatsioonid sageli oma missiooni elluviimiseks annetusi. Selleks, et annetaja raha jõuaks MTÜ või sihtasutuseni võimalikult lihtsalt, pakub Maksekeskus veebipõhist annetuste kogumise vormi.

Selle saab hõlpsasti lisada igale veebilehele, sõltumata platvormist, olgu selleks siis WordPress, Voog, Wix või muu, ning sellega saab vastu võtta nii ühekordseid kui püsiannetusi.

Loe lähemalt annetuste kogumise kohta

Miks Maksekeskuse annetuste vormi kasutada?

Mugav: Vormiga on annetuste vastuvõtmine mittetulundusühingutele ja sihtasutustele mugav.

Kergesti sobituv: Vormi saab hõlpsalt lisada mis tahes veebilehele, olgu selleks siis juba olemasolev platvorm või käsitsi loodud veebileht.

Kasutajasõbralikkus: Tänu vormi intuitiivsusele on annetamine kasutaja jaoks kiire ja lihtne.

Paindlikkus: Vormis saab annetatavad summad ette määrata või anda annetajale vabadus see ise valida.

Turvalisus: Maksekeskuse platvorm tagab annetuste turvalisuse, pakkudes usaldusväärset makseteenust.

Seda lihtsat teenust kasutavad juba mitmed olulised organisatsioonid ja tänuväärt algatused nagu Eesti Punane Rist, Minu Unistuste päev, Kiusamisvaba Kool ja lemmikloomade varjupaigad.

Täiendatud vorm

Hiljuti annetuste vormile tehtud täiendus võimaldab rohkem paindlikkust küsitavate andmete osas. Soovi korral on võimalik väljad – ees- ja perekonnanimi, isikukood ja e-mail – vormil varjata.

Selleks tuleb annetuste vormil vastav märkeruut aktiveerida. Märkeruudu eemaldamisega on võimalik väljad jälle nähtavaks muuta.

Isikuandmete kaitse on tänapäeval väga oluline: see muudatus suurendab klientide turvalisust ning muudab vormi täitmise kiiremaks.

Kui Sul on annetuste vormi kohta küsimusi, võta julgelt meiega ühendust: support@maksekeskus.ee.