Mugavus ja kiirus

Makselink võimaldab kliendil tasuda ostu eest sama mugavalt nagu e-poes. Makselink ja sellega tehtav tehing sisaldab kaupmehele vajalikku infot, näiteks arve numbrit, et oleks täpne ülevaade laekumistest. Seepärast lisavad paljud kaupmehed makselingi näiteks arvele või e-kirjale. Mugav on see ka kliendile – tasumiseks ei pea sisenema internetipanka, et maksekorraldus käsitsi täita.

Hulk erinevaid makseviise

Makseväravas saab klient tasuda pangamaksega, võimalusel ka kaardimaksega. Lisavõimalusena saab eraklientidele pakkuda ka maksa hiljem (BNPL) makseviise. Teenusepakkujal piisab vaid ühest pangakontost, et võtta vastu kõiki makseid. Makselingi loomine on tasuta, edukatele tehingute rakendub tehingutasu vastavalt hinnakirjale.

Kõigile Maksekeskuse klientidele

Makselinki saavad luua kõik Maksekeskuse kliendid kasutades Maksekeskuse iseteeninduskeskkonda või automatiseerides selle vastavalt omale soovile. Tutvu teenusepakkujatele kohandatud liitumistingimustega ja täida liitumisavaldus. Liidestamine on lihtne ning ühe lepinguga saad kõik soovitud makseviisid.

Liidestatav ka Merit Aktivaga

Makselingi saab lisada ka Merit Aktivast väljastatavatele arvetele. Järgides lihtsaid juhiseid saab Maksekeskuse liidestada 10 minutiga. Makselink lisatakse automaatselt kõikidele kirjadele, millega arveid saadetakse. Kui kasutad arvete saatmiseks mõnda teist lahendust ja soovid ka siis makselinki automaatselt lisada, siis võta meiega ühendust.