Argumendid

Mugavus ja kiirus

Sinu klient ei pea arve tasumiseks sisenema oma internetipanka ning maksekorraldust käsitsi täitma. Selle asemel valib ta Maksekeskuse makseväravas endale sobiva makseviisi ning tasub arve paari klikiga - sama mugav, nagu e-poes maksmine. Lihtsus suurendab ka kiiresti tasutavate arvete hulka.

Hulk erinevaid makseviise

Makseväravas saab klient tasuda Eesti pangalinkidega ja krediit- ja deebetkaardiga. Lisavõimalusena saab eraklientidele pakkuda ka maksa hiljem makseviise. Teenusepakkujal piisab vaid ühest pangakontost, et võtta vastu kõiki makseid.

Kõigile Maksekeskuse klientidele

Makselinki saavad kasutada kõik Maksekeskuse kliendid. Tutvu teenusepakkujatele kohandatud liitumistingimustega ja täida liitumisavaldus. Liidestamine on lihtne ning ühe lepinguga saad kõik soovitud makseviisid.

Liidestatav Merit Aktivaga

Järgides lihtsaid juhiseid saab Maksekeskuse Merit Aktivaga liidestada 10 minutiga. Makselink lisatakse automaatselt kõikidele kirjadele, millega arveid saadetakse. Kui kasutad arvete saatmiseks mõnda teist lahendust ja soovid ka siis makselinki automaatselt lisada, siis võta meiega ühendust.