Miks liituda?

Usaldusväärne partner üle kümne aasta

Maksekeskus on Baltimaade juhtiv makselahenduste pakkuja juba 10 aastat. Teeme tihedat koostööd tuhandete Eesti, Läti ja Leedu e-poodidega pakkudes suure töökindlusega makselahendusi ja lisateenuseid, mis aitavad e-poodidel oma äri edukalt edendada. Pidev toote- ja teenusearendus seisab hea selle eest, et meie pakutavad lahendused vastaksid nii kaupmeeste kui ostjate vajadustele.

Kõik makselahendused läbi ühe partneri

Ühe liidestusega saab e-poodi lisada nii Eesti, Läti, Leedu ja Soome pangamaksete vastuvõtmise (maksete algatamise teenus või pangalink), Kniks kinkekaardi, osta kohe, maksa hiljem (BNPL) lahendused ja Visa/MasterCard kaardimaksed. Uute makseviiside lisandumisel saad need oma e-poodi automaatselt. Kasutades meie teenuseid on maksete laekumine ja väljamaksed ühetaolised sõltumata sellest, millist makseviisi Sinu e-poe klient kasutas.

Nüüdsest saab e-poega sama katuse alla tuua ka tavapoemaksed, sest Maksekeskuse pakutava hulka lisandusid ka kaardimakse terminalid.

Üks leping, üks pangakonto

Kui pangalingi kaudu maksete vastuvõtmiseks kasutada iga pangaga eraldi liidestusi, siis tuleb igas pangas ka eraldi leping sõlmida ning avada arvelduskontod. Meie lahenduse puhul ei ole see vajalik – piisab ühest pangakontost, kuhu laekuvad kõik väljamaksed.

Pangalingid ja maksete algatamise teenus – alati koos

Saad kasutada nii pangalinke kui maksete algatamise teenust. Üks kahest on alati varuks juhuks, kui peamise makselahendusega esineb pankadepoolseid tehnilisi probleeme.

Tarnete registreerimine

Meie ametliku mooduliga saavad makselahenduse kliendid oma e-poe pakiautomaadi saadetised mugavalt registreerida Omniva, SmartPOSTi ja DPD süsteemidesse. Samast saab trükkida pakikaardid, mistõttu puudub vajadus täiendavate moodulite ja liidestuste järele.

Tasuta tagastused

Maksekeskus pakub turu parimat tagastuste süsteemi, kus tagasimakse tegemine on automaatne ja seejuures teenustasudeta. API liidestuse abil on see võimalik täielikult automatiseerida.

Mugav iseteeninduskeskkond

Kõik tehingud ja laekumised ühes keskkonnas – kaupmehe iseteeninduses. Mugav tööriist nii üksikute laekumiste jälgimiseks kui raamatupidajale olulise info saamiseks.

Automatiseerimisvõimalused

API liidestusega saab soovi korral kõik tehinguväljavõtted saata otse raamatupidamisprogrammi. Kui rahatagastusi tuleb teha sageli, saab ka selle protsessi täielikult automatiseerida. API liidestuste kohta saab täpsemalt lugeda siit.

Lihtne liidestus

Populaarsematele platvormidele on saadaval valmismoodulid, millega kõigi makseviiside ja teiste teenuste lisamine võtab aega alla poole tunni. Loe liidestuste kohta täpsemalt siit.

Alusta Maksekeskusega täna!

Täida liitumisavaldus