Miks liituda?

Kõik kaasaegsed makseviisid Sinu poodi

Usaldusväärsed makselahendused aitavad tagada, et Sinu kliendid tunnevad end poes turvaliselt ja ei kahtle oste sooritades. Meilt saad nii Balti ja Soome pangamaksed, Revoluti ja N26 maksed, rahvusvahelised kaardimaksed, üha populaarsemad osta-kohe-maksa-hiljem maksed ja ka makseterminalid oma tavapoodi. Nii hoolitsed, et Sinu poes on sobiv makseviis igaühele. Juhuks, kui klient soovib tasuda korraga või ka osade kaupa.

Tagastused, mis töötavad Sinu kasuks

Paindlike tagastusvõimaluste pakkumine ostjale loob usaldust ja võimaldab hoida kliendisuhteid. Lisaks on see hea turundusnipp. Meiega on tagastuste vormistamine imelihtne. Rahatagastused jõuavad klientideni vaid ühe klikiga, paari päeva jooksul, koormamata Sinu väärt aega. Maksekeskusega saad parima ja lihtsaima rahatagastuste lahenduse – see on fakt.

Tavapoe maksed e-poega sama katuse alla

Teeme Sinu jaoks e-poe ja tavapoe pidamise veel lihtsamaks ning toome maksed ühe katuse alla. Enam ei pea muretsema erinevatele kontodele laekumiste pärast või mitme süsteemi samaaegselt kasutamise pärast. Kõik maksed ühes süsteemis, samadel alustel. Lihtne! Muidugi võid meie makseterminale kasutada ka siis, kui Sul e-poodi ei ole.

Pakkide automaatne registreerimine

80% Eesti e-ostudest tellitakse pakiautomaati. Sinu e-poes tehtud ostud saab pärast edukat tasumist automaatselt registreerida Omniva, SmartPOSTi ja DPD süsteemidesse ja trükkida koheselt ka pakikaardid. Peale selle, et see on mugav, vähendab see vajadust paigaldada erinevaid mooduleid, sest nii maksed kui tarned käivad Maksekeskuse moodulites koos.

Varulahendused – igaks juhuks

Maksekeskuse teenus on kättesaadav 99.9% ajast. Et aga vähendada teiste osapoolte, näiteks pankade tehniliste katkestustega seotud tõrkeid, oleme loonud ainulaadsed lahendused tagamaks maksete pideva toimimise. Ikka selleks, et Sul oleks üks mure vähem.

Kõigile levinud platvormidele

Tõenäoliselt on Sinu e-pood WooCommerce’il, Shopifyl, Voogil või Magentol. Meie teenused töötavad neil kui valatult. Mooduleid ja liidestusi uuendame pidevalt, ikka selleks, et pakkuda Sulle töökindlaid, turvalisi ja võimalusterohkeid lahendusi e-poe arendamiseks.

Erilahendused, automatiseerimised, makselingid

Iga äri on veidi erinev. Ja mõni äri on väga eriline. Maksekeskusega on liidestatud lugematu hulk erinevaid rakendusi ja platvorme ning lahendatud unikaalseid ärivajadusi. Ka siis, kui Su e-äri ei kasuta mainitud platvorme, saab meie teenused liidestada kenasti API kaudu. Samuti saab luua automatiseerimisi, näiteks ülalnimetatud tagastustele või e-posti teel edastavatele arvetele mugava makselingi lisamise arve kiireks tasumiseks. Võta meiega ühendust ja lahendame väljakutsed!

Iseteeninduskeskkond detailide jälgimiseks

Meie kaupmehe keskkonna ehk iseteeninduskeskkonna kaudu saad heita pilgu tehingute maailma. Täpne ülevaade iga tehingu staatusest, konto väljavõtted, väljamaksed ja mis kõik veel. Kogu andmestikku saab mugavalt eksportida, et seejärel näiteks raamatupidamisprogrammidesse importida. Praktiline tööriist nii raamatupidajale kui e-poe haldajale.

Enam kui kümme aastat kogemust

Kõik see eelnev on tulnud kogemusega. Juba üle kümne aasta oleme arendanud makselahendusi ja lisateenuseid pidades silmas Eesti, Läti, Leedu ja Soome e-poodnike vajadusi. Koos kaupmeeste ja partneritega leiame pidevalt uusi võimalusi uuteks arendusteks ja innovatsiooniks. Kõik see teeb meist kogenenuima makselahenduste pakkuja turul. Oled heades kätes!

Alusta Maksekeskusega täna!

Täida liitumisavaldus