Tagasi kõigi postituste juurde

Shopify tellimuste haldus muutub veelgi mugavamaks

09.02.2023

Meil on hea meel teada anda, et alates 13. veebruarist on Maksekeskuse klientidel tellimuste haldamine Shopify platvormil senisest veelgi lihtsam. Meie uuenenud tarnemoodul võimaldab tellimusi automaatselt kinnitada ning saata e-kirjas paki jälgimislinki.

Allpool leiad juhised, kuidas uut automaatikat pärast 13. veebruari kasutama hakata.

Ava Shopify töölaual MakeCommerce´i tarnemoodul (app). Shopify küsib kõigepealt rakenduse uuendamist “Update app” (vt pilt 1). See on vajalik, kuna uue funktsionaalsuse võimaldamiseks vajab meie lahendus rohkem õiguseid.

Kui näed selle asemel tühja lehte, võib sinu pood olla üle viidud uuele Shopify lingile (URL) https://admin.shopify.com/ ning sinu brauser ei toeta veel selle lingiga seotud ümbersuunamisi.

Pead võimaldama ümbersuunamised lingilt https://admin.shopify.com. (Vt pilti 2).

Juhul kui sinu Shopify admin URL on endiselt kujul https://myshop.myshopify.com, ei ole sul eelnimetatud tegevust vaja teha.

Uut tellimuste täitmise funktsiooni saab kasutada nende tellimuste puhul, mis jõuavad sinu poodi pärast mooduli uuendamist. Enne mooduli uuendamist tehtud tellimuste puhul ei ole nupp “Fulfill” endiselt aktiivne. Sama kehtib ka juba täidetud tellimuste kohta. (Vt pilti 3).

Tellimusi saab täita kahel viisil. Vajutades iga kord nuppu “Fulfill” või aktiveerides funktsiooni “Automatic order fulfillment when creating label“. Kui see funktsioon on võimaldatud, toimub tellimuse täitmine pakisildi loomisel automaatselt. Näiteks, kui loote korraga 5 silti, tehakse automaatselt ka 5 täitmist. (Vt pilti 4).

Täitmise käivitamisel määratakse Shopify tellimusele olek “Fulfilled” ja see saadetakse jaotisesse “Archived”. Sel hetkel saadetakse kliendile automaatne e-kiri, et tema kaup on teel. Kinnituskirja on lisatud ka saadetise jälgimise link.

Edukat pakkide saatmist uuenenud mooduli abil!

Juhul, kui teil on küsimusi, võtke palun ühendust support@maksekeskus.ee