Tagasi kõigi postituste juurde

Soome pangamaksed muutuvad soodsamaks

20.12.2022

Meil on hea meel teatada, et Soome pangalingid on nüüdsest viidud üle maksete algatuse teenusele. Kaupmehe jaoks tähendab see senisest soodsamaid võimalusi maksete vastuvõtmiseks Soome panga klientidelt. Samuti läheb mugavamaks rahatagastuste vormistamine.

Soome pankadest maksete vastuvõtmine on nüüdsest hinnastatud samadel tingimustel nagu Balti pankadest maksete vastuvõtmine.

Teise hea uudisena on paranenud rahatagastuste vormistamine, mis on nüüdsest sama lihtne ja mugav nagu teiste Maksekeskuse pakutud maksemeetodite puhul. Rahatagastus Soome kliendile jõuab nüüdsest tagasi üldjuhul järgmisel päeval ega vaja kliendilt täiedavate andmete esitamist.

Muudatusega seoses lisandub varsti ka mitmeid uusi Soome panku. Alates 31. detsembrist ei saa makseid vastu võtta Aktia panga klientidelt. Nimekirja kõikidest toetatud Soome pankadest leiad siit.

Kui teie e-poes on Soome makseviisid aktiveeritud, siis on need viidud automaatselt üle maksete algatamise teenusele. MakeCommerce moodulit kasutavates poodides lisaarendusi tegema ei pea. Samuti pole vajalik muudatuste tegemine, kui eriliidestusega kasutate dünaamilist maksemeetodite kuvamist. Kui aga pood kuvab makseviise staatiliselt, siis tuleb teil Aktia pank ise eemaldada.

Kui soovite oma e-poodi Soome makseviise lisada, siis võtke palun ühendust support@maksekeskus.ee.