Tagasi kõigi postituste juurde

Suve lõpuni kaardimaksete vastuvõtmine kuutasuta

16.06.2022

Meie suvise eripakkumisega saavad Maksekeskuse kliendid, kes seni pole kaardimakseid vastu võtnud, teha seda augusti lõpuni kuutasuta.

Kaardimaksega e-poes kauba eest tasumine kogub populaarsust ka Eestis. Seetõttu peaks iga aktiivne e-kaupmees tõsiselt kaaluma kaardimaksete vastuvõtmist oma e-poes. Eksklik on arvata, et see on oluline ainult siis, kui müüa rahvusvaheliselt. Eestist välja müümisel on see tõesti sisuliselt kohustuslik, kuid ka riigisisene e-ostleja võib soovida tasuda deebet või krediitkaardiga.

Maksekeskuse aastatepikkune kogemus näitab, et keskmine krediitkaarditehingu summa on kõrgem keskmisest pangalingi tehingust. Eelkõige on see mugav makseviis neile, kes suurema ostu tegemiseks ei soovi kogu summat arvelduskontolt välja käia. Kuna tihti tuleb krediitkaardiga kaasa kestvuskaupade ostmisel kehtiv ostukindlustus, annab see lisamotivatsiooni, miks krediitkaardiga ostelda.

Kaardimaksega ostu vormistamine on ülimalt kiire, isegi kiirem kui traditsioonilise pangalingiga. See omakorda suurendab eduka ostu tõenäosust.

Suvine kampaania kehtib kõigile Maksekeskuse uutele ja vanadele klientidele, kes ei ole seni oma e-poes kaardimaksete vastuvõtmist pakkunud. Kaardimaksete kasutuselevõtuks võta ühendust klienditeenindusega või täida liitumisavaldus.