Tagasi kõigi postituste juurde

Tere tulemast Revolut!

07.02.2023

Alanud aasta esimene suurem uudis on siin – meie makseviiside hulka lisandus Revolut! Revoluti makseid saavad vastu võtta kõik Maksekeskuse klientidest kaupmehed. Uus makseviis ilmub e-poe makseviiside valikusse üldjuhul automaatselt.

Revolut on eelkõige populaarne nooremate kasutajate hulgas ja seda eriti Leedus, mille litsentsi alusel ettevõte hetkel töötab. Seega kaupmehed, kes müüvad oma tooteid Leedu suunal peaksid hoolitsema, et Revolut kindlasti nende e-poe makseviiside hulgas olemas oleks. Samas on sel kasutajaid ka Eestis, Lätis ja Soomes.

Revolut on ligi kaheksa aasta eest Inglismaal asutatud nn uue põlvkonna pank, mis pakub suurt hulka teenuseid alates IBAN kontodest kuni kindlustuse ning investeerimise ja krüptovoluutaga kauplemiseni. Kokku pakub ettevõte üle 50 teenuse. Ettevõttes töötab ligi 6000 inimest ja sel on 25 miljonit klienti üle maailma. Revoluti väärtuseks hinnati 2021. aastal üle 30 miljardi euro, mis teeb sellest briti kõige väärtuslikuma fintechi.

Maksekeskuse kaupehed saavad võtta vastu makseid kokku 26st Eesti, Läti, Leedu ja Soome pangast. Täieliku nimekirja leiad siit.