Tagasi kõigi postituste juurde

Uus Shopify liidestus – parim lahendus Eesti kaupmeestele

12.07.2022

Meil on väga hea meel jagada rõõmusõnumit – Maksekeskuse uus Shopify liidestus on valmis. Me ei liialda kui ütleme, et turul ei ole teist nii head Shopify lahendust Balti pankadest maksete vastuvõtmiseks ja pakiautomaadi saadetiste automaatseks registreerimiseks. Uus liidestus teeb senisest mugavamaks nii tellimuste vormistamise kui nende haldamise.

Senine, Simple Checkoutil põhinev liidestus on töökorras kuni 31. juulini. Kuigi uue liidestuse paigaldamine ja seadistamine ei ole keeruline, siis soovitame kaupmeestel selleks siiski aega varuda ja paigaldada see täpselt juhiseid järgides.

Mis muutus?

Uued liidestused on loodud pidades silmas mugavat lahendust nii kaupmehele kui e-poe klientidele. Samuti arvestab see Shopify kõrgeid nõudmisi. Suuremaid nähtavaid uuendusi on kolm.


Pakiautomaatide valik nüüd e-poe checkoutis.
Kui varasemalt toimus pakiautomaatide ja teiste tarnemeetodite kuvamine Simple Checkoutis, siis nüüd on see viidud e-poe checkouti. See muudab ostu sooritamise intuitiivsemaks ja kiiremaks.

Simple Checkouti asemel uus Maksekeskuse maksevärav. Lõplik makseviisi valik toimub värske kujunduse saanud Maksekeskuse makseväravas. Enam pole seal pakiautomaadi valikut, samuti ei pea uuesti sisestama või muutma tellija andmeid. Seetõttu on ostu vormistamine uue lahendusega senisest kiirem.

Ei topelt tellimustele! Kui varasemalt salvestus tarne Shopifysse eraldi tellimusena ja sisuliselt kahekordistas tellimuste arvu, siis nüüdsest on tarne tellimuse osa. Sellega oleme lahendanud kaupmeestele teatavat ebamugavust tekitanud olukorra.

Kuidas paigaldada?

Paigaldamisel palume väga täpselt järgida juhiseid. E-poed, kus seni oli kasutusel vana lahendus, palume seda mitte kustutada vaid deaktiveerida, kuna lahenduses on salvestunud näiteks tagastuste tegemiseks vajalik info.

Täiendavatele küsimustele vastab klienditeenindus – võta meiega ühendust support@maksekeskus.ee.