Mis on Maksekeskuse eripakett?

Voog Pluss Maksekeskus eripakett annab sulle peaaegu kõik Voog Premium paketi võimalused Voog Plussiga. Kui tavaliselt on Voo maksevahendus e-poe läbimüügilt 3%, siis eripaketiga on see 0%. Seega saad 1000 € läbimüügi pealt säästa juba 30€!

Miks kasutada?

Eripakett võimaldab kasutada kõiki Voog Plussi eeliseid ning lisada oma e-poodi piiramatul arvul tooteid. Lisaks saad kohe seadistada Maksekeskuse makseviisid: maksete algatamise teenus, Visa ja MasterCardi kaardimakse, osta kohe ja maksa hiljem lahendused ning Kniks kinkekaart.

Makselahendus Voo platvormile

Selleks, et eripaketti kasutada, tuleb sul oma e-poodi integreerida Maksekeskuse maksevärav. Maksekeskuse pakutavate makseviiside liidestamine e-poega on lihtne – selleks vajalikud andmed ja API võtmed leiad meie iseteenindusest. Vaata liidestamisjuhendit siit.

Platvorm, millel alustamine on lihtne

E-poe ülesehitamine Voo platvormil on imelihtne. Selleks saad kasutada valmis kujundusmalle ning neid hiljem ka vastavalt oma soovidele kohandada. Oma e-poe saad ülesehitada mitmekeelsena. Tooteid on poes mugav hallata ning makse- ja tarnelahenduse kasutamisega saad alustada kohe.

Kuidas paketiga liituda?

Voog Pluss Maksekeskus eripaketi kohta saad lähemalt lugeda ja liituda Voo kodulehel.


Liitu Voog Pluss Maksekeskus eripaketiga