Tagasi kõigi postituste juurde

Inbank Slice on nüüd Indivy Slice 3

06.10.2020

Aasta eest turule tulnud ja populaarsust koguv Inbank Slice in 3 astub oma arengus uue sammu ja kannab nüüd nime Indivy Slice 3.

Nõudlus üha individuaalsemate makselahenduste järgi on teinud Indivy Slice 3-st hinnatud makseviisi suuremate ostude eest tasumiseks. Kaupmehele tähendab see kasvavaid müüke, ostjale mugavat teenustasu ja intressivaba makseviisi.

Meie klientide hulgas on e-poode, kus maksa hiljem lahendusi kasutatakse kuni 20% ostude eest tasumiseks.

Ole kampaaniateks valmis

Sügis ja talv on e-kaubanduses kasvavate müükide aeg. Lisaks hooajalisele kasvule toimub mitmeid mõjukaid kampaaniaid. 9ndal novembril näiteks populaarne E-smaspäev millele 27ndal novembril järgneb Must Reede ehk Black Friday. Novembris saab hoo sisse ka pea aasta lõpuni kestev jõulumüük.

Perioodist saad maksimumi võtta pakkudes ostjatele erinevaid vajadusi arvestavaid makseviise. Maksmine intressi ja teenustasuvabalt aitab klientidel ostude eest tasumist jaotada pikemale perioodile täiendavate kuludeta ja nii teha sisseoste, mis muidu tegemata jääks. Oma klientidele aga näitad selgelt – pakkudes erinevaid maksevõimalusi hoolid nende vajadustest ja eelistustest.

Eelised Sulle

  1. Uued kliendid – ostu saavad sooritada kliendid, kes korraga ei soovi suurt summat välja käia;
  2. Kasvav ostukorv – innustab klienti tegema suuremaid oste;
  3. Müügitulu kohe kätte – kaupmees ei pea ootama osamaksete laekumist.

Eelised Sinu klientidele

  1. Lisakulud puuduvad – Indivy Slice 3 kasutamine ei too kaasa ühtegi täiendavat kulu;
  2. Maksa hiljem – esimene tagasimakse alles 30 päeva pärast;
  3. Kolmes osas – jaotab suuremate ostude eest tasumise kolmele kuule.

Too Indivy Slice 3 oma e-poes välja

Sinu e-poe kliendil peab Indivy Slice 3 kasutamise võimalus olema teada enne, kui ta ostu vormistama hakkab. Seepärast soovitame seda tutvustada juba e-poe avalehel ja tootelehtedel. Viimast võimaldab näiteks õige pea uuenev Maksekeskuse enda WooCommerce moodul. Nii saab klient kaupu valides kohe arvestada teadmisega, et ostu eest ei tule tasuda korraga vaid kolmes väiksemas osas.

Oleme koostanud nn. tööriistakasti, kust leiad Indivy Slice 3 materjale oma veebilehel bännerite kujundamiseks ja argumentide väljatoomiseks. Lae see turvaliselt alla siit.

Küsi Indivy Slice 3 Maksekeskusest

Kui Sinu e-poes Indivy Slice 3 veel kasutusel ei ole, siis võta ühendust meie klienditeenindusega aadressil support@maksekeskus.ee. Liidestuses ei pea muutma midagi, Indivy Slice 3 on kasutamiseks valmis juba samal päeval!

Vaata ka teisi maksa hiljem lahendusi