Tagasi kõigi postituste juurde

Inbanki järelmaks jõuab Maksekeskuse kaudu tuhandetesse e-poodidesse

27.03.2024

Maksekeskus ja finantstehnoloogia ettevõte Inbank kasvatasid omavahelist koostööd. Lisaks populaarsetele maksa hiljem lahendustele saavad Maksekeskuse e-kaupmehed nüüd pakkuda oma klientidele ostude eest tasumiseks Inbanki järelmaksu. Tänu Inbanki loodud kasutajasõbralikule ja täielikult digitaalsele lahendusele on järelmaksu taotlemine kiire. 

“Meil on hea meel laiendada Maksekeskuse ja Inbanki vahelist koostööd pakkudes nüüdsest kolme paindlikku võimalust ostude eest tasumiseks,” ütles Maksekeskuse turundus- ja müügijuht Kuldar Kullasepp. “Kaks senist nn osta-kohe-maksa-hiljem võimalust on klientide poolt väga hästi vastu võetud võimaldades ostude eest tasuda kas kolmes võrdses osas või järgmisel kuul. Nüüdsest lisandunud traditsiooniline järelmaks täiustab senist pakkumist veelgi.”

Osta-kohe-maksa-hiljem makselahendused on pidevalt populaarsust kogunud ja leidnud suurt kasutust näiteks tööstuskaupade, rõivaste, elektroonika, lastekaupade ja muude ostude eest tasumiseks, kus ostukorv ületab sadat eurot. Järelmaks on oluline maksevõimalus aga e-poodidele, kus ostukorvid on mitmesaja eurosed ja suuremad. Järelmaksu saab kasutada ostudele alates 100-st eurost kuni 10 000 euroni. Kaupmeestele on Inbank järelmaksuga tasutud tehingud teenustasudeta. 

Inbanki partnerkanali juht Birgit Listmann märkis, et Inbank on saanud partneritelt ja kaupmeestelt tagasisidet, et laiema valiku makselahenduse vastu tuntakse väga suurt huvi. „Kuna e-ostlemine muutub inimeste seas aina populaarsemaks, suureneb ka vajadus üha mugavamate makselahenduste järele. Järelmaks võimaldab kliendil leida just endale sobivaima ning taskukohaseima kuumakse, kuna Inbanki poolt pakutav makseperioodide valik on paindlik, võimaldades isegi kuni 72 kuud“ lisas ta.

Miks peaks oma e-poes Inbanki järelmaksu pakkuma?

  • Müügi ja konversioonimäära kasv: Paljud ostjad loobuvad kallimatest ostudest, sest toote esialgne hind tundub liiga kõrge. Järelmaksu pakkumisel jagatakse maksumus väiksemateks osamakseteks, muutes toote ostlejale kättesaadavamaks. See võib oluliselt vähendada ostukorvi hülgamise määra ja viia müügi ning konversioonimäärade tõusuni.
  • Uute klientide leidmine: Järelmaksu abil võivad ostu sooritada kliendid, kes ei soovi või ei saa korraga käia välja suuremat summat kuid on valmis tasuma osade kaupa. Nii leiad uusi kliente ja kasvatada seega oma äri.
  • Kõrgem keskmine ostusumma: Paindlik järelmaks võimaldab inimestel osta kallimaid tooteid mis omakorda tõstab e-poe keskmist ostukorvi.

Inbanki järelmaks on kaupmeestele teenustasudeta ja see lisatakse automaatselt kõigile e-poodidele, kus Inbanki makseviisid juba kasutusel on. E-poed, kus Inbanki makseviisid puuduvad, saavad need kerge vaevaga lisada võttes ühendust Maksekeskuse klienditeenindusega.

Kõigi Inbanki pakutavate maksa hiljem lahenduste saad tutvuda siin.