Inbank jaga osadeks

Lubab kliendil jagada ostu eest tasumise kolmeks võrdseks osaks – teenustasudeta.

Näiteks 150 € ostu eest kolmes osas makstes tuleb kliendil tasuda igakuiselt 50 €. Esimese osamakse tähtaeg saabub alles kuu pärast ostu sooritamist.

Inbank jaga osadeks makselahenduse abil saab tasuda 75–2500 € ostude eest.

Inbank maksa järgmisel kuul

Lubab kliendil tasuda alles järgmise kuu 25. kuupäeval. Klient saab kaubaga kodus tutvuda, ilma et peaks tegema kohe suure väljamineku.

Samuti saab klient sooritada kuu jooksul erinevates e-poodides mitu ostu ning tasuda kõigi nende eest korraga järgmisel kuul. Kliendi jaoks puuduvad intressid ja muud lisatasud.

Inbank maksa järgmisel kuul makseviisi abil saab tasuda 30–800 € ostude eest.

Inbank järelmaks

Traditsiooniline maksa hiljem lahendus, kus klient saab ostu eest tasuda 3 kuni 72 kuu jooksul.

Järelmaksuga tasumise võimaluse pakkumine on eriti oluline e-poodidele, kus ostud ulatuvad mitmesajast eurost mitme tuhande euroni. Võrreldes teiste osta-kohe-maksa-hiljem lahednuste on traditsioonilise järelmaksu pikkus oluliselt pikem, kuni kolm aastat.

Inbank järelmaksu abil saab tasuda 100 – 10 000 € ostude eest.

Kaupmehele on Inbank järelmaksu tehingud teenustasudeta. Järelmaks krediiditoode, mille reklaamile rakenduvad finantsreklaami regulatsioonid. Palun tutvu Inbank tööriistakastiga, kust leiad ka vastava info.

Ostu kiire vormistamine

Inbank maksa osadena ja maksa järgmisel kuul ei ole krediiditooted. See tähendab, et nende abil e-poes tasumine on kliendile tehtud võimalikult kiireks ja mugavaks. Kaupmehele tähendab see, et antud makselahendusi saab reklaamida ja kommunikeerida, ilma et rakenduksid finantsreklaami regulatsioonid.
Inbanki järelmaks on krediiditoote, mille taoletmine on täielikult digitaalne ja annab vastuse minutiga.

Raha kohe kätte ja riskivaba

Kõigi Inbanki maksa hiljem makseviiside abil tasutud ostude korral ei pea kaupmees ootama osamaksete laekumist. Kogu ostukorvi summa saab kaupmees kätte koos järgmise väljamaksega – täpselt nagu tavamaksete puhul. Ka tagastusprotsess jääb samaks.

Turundusmaterjalid paindlike makseviiside tutvustamiseks

Inbank on kaupmeestele loonud materjalid, mida soovitame kasutada Inbanki järelmaksu, maksa järgmisel kuul ja jaga osadeks makselahenduste tutvustamiseks veebipoe bänneritel või alamlehtedel. Makseviis leiab enim kasutust siis, kui kliendid on selle kasutamise võimalusest teadlikud juba enne ostu vormistamist.

Laadi uuendatud Inbanki turundusmaterjalid alla siit

Kuidas maksa hiljem lahendused lisada?

Juhul, kui maksa hiljem lahendusi veel sinu poes kasutusel ei ole, võta meiega ühendust e-posti aadressil
support@maksekeskus.ee ning aitame need sul lisada.