Inbank jaga osadeks

Väga populaarne makselahendus, mis jagab ostusumma kolmeks võrdseks osaks, võimaldades kliendil oma kauba eest tasuda väikeste osamaksetena. Kliendi esimese osamakse tähtaeg saabub alles kuu pärast ostu sooritamist.

Inbank jaga osadeks makselahendus ei ole krediiditoode, see on kliendi jaoks alati tasuta ning aitab kaupmehel müüki kasvatada.

Kliendi jaoks puuduvad intressid ja muud lisatasud. Näiteks 150 € ostu eest kolmes osas makstes tuleb kliendil tasuda igakuiselt 50 €.

Inbank jaga osadeks makselahenduse abil saab tasuda 75–2500 € ostude eest.

Inbank maksa järgmisel kuul

Maksa hiljem lahendus, millega klient tasub ostu eest alles järgmise kuu 25. kuupäeval. Klient saab kaubaga kodus tutvuda, ilma et peaks tegema kohe suure väljamineku.

Samuti saab klient sooritada kuu jooksul erinevates e-poodides mitu ostu ning tasuda kõigi nende eest korraga järgmisel kuul. Kliendi jaoks puuduvad intressid ja muud lisatasud.

Inbank maksa järgmisel kuul makseviisi abil saab tasuda 30–800 € ostude eest.

Ostu kiire vormistamine

Võrreldes teiste samalaadsete turul olevate toodetega ei ole Inbanki pakutavad maksa hiljem makselahendused krediiditooted. See tähendab, et tasumine on kliendile tehtud võimalikult kiireks ja mugavaks. Kaupmehele tähendab see, et antud makselahendusi saab reklaamida ja kommunikeerida, ilma et rakenduksid finantsreklaami regulatsioonid.

Raha kohe kätte ja riskivaba

Mõlema Inbanki maksa hiljem makseviisi abil tasutud ostude korral ei pea kaupmees ootama osamaksete laekumist. Kogu ostukorvi summa saab kaupmees kätte koos järgmise väljamaksega – täpselt nagu makselinkide puhul. Ka tagastusprotsess jääb makselahenduste korral samaks.

Turundusmaterjalid paindlike makseviiside tutvustamiseks

Inbank on kaupmeestele loonud materjalid, mida soovitame kasutada Inbanki maksa järgmisel kuul ja jaga osadeks makselahenduste tutvustamiseks veebipoe bänneritel või alamlehtedel. Makseviis leiab enim kasutust siis, kui kliendid on selle kasutamise võimalusest teadlikud juba enne ostu vormistamist.

Laadi uuendatud Inbanki turundusmaterjalid alla siit