Indivy makselahendus on Inbanki poolt pakutav makseviis, mis võimaldab eraisikust kliendil tasuda ostude eest kolmes võrdses osas või järgmisel kuul. Kummalgi juhul intresse ega teenustasusid ei lisandu.

Turul on ka teisi samalaadseid tooteid, kuid Inbanki pakutavad Indivy 3  ja Indivy Maksa Järgmisel Kuul erinevad selle poolest, et tegu ei ole krediiditootega. See tähendab, et tasumine on tehtud kliendile võimalikult kiireks ja mugavaks. Ost kinnitatakse vaid mõne hetkega ja klient ei pea sõlmima krediidilepingut. Kaupmehe jaoks tähendab see rohkem ostjaid ja suuremaid ostukorve.

Maksekeskus e-poed saavad kasutada kahte Indivy lahendust, mida vaikimisi pakutakse korraga:

Indivy 3

  • Maksa kolmes võrdses osas
  • 0 € lisatasu
  • Esimene makse alles kuu aja pärast
  • Kehtib 75–1500 € suurustele ostudele

Indivy maksa järgmisel kuul

  • Maksa järgmise kuu 25. kuupäeval
  • 0 € lisatasu
  • Kehtib 75–800 € suurustele ostudele

Kaupmehele 100% riskivaba – ka siis, kui klient tasub ostude eest osamaksetega, saab kaupmees kogu raha kätte järgmisel tööpäeval. Samuti ei too Indivy pakkumine kaasa mingeid uusi kohustusi või töörütme.

Indivy eesmärk on võimaldada paindlikkust ja suurendada keskmist ostukorvi, aga ka aktiveerida uusi kliendisegmente ja tõsta nii kaupmeeste müügimahte.

Inbank on koostanud kaupmeestele materjalid, mida kasutada Indivy tutvustamiseks veebipoe bänneritel või muudel kujunduselementidel. Makseviis leiab kasutust siis, kui kliendid on teadlikud selle kasutamise võimalustest juba enne ostu vormistamist

Lae Indivy turundusmaterjalid siit

Leping

Indivy on Maksekeskuse lepinguga kättesaadav igale kaupmehele.

Liidestus

Kõige lihtsam on liidestada meie ametlike pluginate abil, mis toetavad mitmeid levinud e-kommertsi platvorme, näiteks  WooCommerce, Magento, PrestaShop Opencart, Shopify. Kui arendate ise liidestuse meie API-ga, siis logod oma kassalehele saab alla laadida siit:

Indivy 3: https://static.maksekeskus.ee/img/channel/lnd/slice.png

Indivy maksa järgmisel kuul: https://static.maksekeskus.ee/img/channel/lnd/indivy-go.png

Kuva Indivy 3 infot tootelehtedel

Kasutades Maksekeskuse ametlikku WooCommerce mooduli versiooni 2.5.9 või uuemat on võimalus kuvada tootelehel hinna ja ostukorvi lisamise nupu juures ka informatsiooni Indivy 3 kohta. Funktsioon jagab toote hinna kolmega andes nii e-poe kliendile teada, millised on orienteeruvad osamakse suurused antud toote ostmisel. Funktsioon tuleb ise mooduli seadetest sisse lülitada. Täpne osamaksete suurus lepitakse kokku kliendi ja Inbanki vahelise lepinguga.

 

Vaata ka teisi maksa hiljem lahendusi