Tagasi kõigi postituste juurde

Kaks Indivy maksa hiljem lahendust nüüd ühe katuse all

18.10.2021

Inbanki pakutav Indivy osta kohe, maksa hiljem (BNPL) lahendus täienes. Lisaks populaarsele kolmes osas maksmisele (nn slice) lisandus uue makseviisina järgmisel kuul maksmise võimalus. Uus võimalus enne aasta aktiivseimat müügiperioodi on väärt täiendus iga kaupmehe kasutajakogemuse pakkumises. Kõigile kaupmeestele, kes on juba võtnud kasutusele Indivy 3’e (endise nimega Indivy Slice 3 või varasemalt ka Inbank Slice 3) lisandub täiendav makseviis automaatselt 25. oktoobril. Üldjuhul liidestuses muudatusi teha ei tule.

Kaupmehele on Indivy makselahendused 100% riskivaba – ka siis, kui klient tasub ostude eest osamaksetega või hiljem täies mahus, saab kaupmees kogu raha kätte järgmisel pangapäeval. Samuti ei too selle pakkumine kaasa mingeid uusi kohustusi või töörütme.

Indivy 3

  • Maksa kolmes võrdses osas
  • 0 € lisatasu
  • Esimene makse alles kuu aja pärast
  • Kehtib 75–1500 € suurustele ostudele

Indivy maksa järgmisel kuul

  • Maksa järgmise kuu 15. kuupäeval
  • 0 € lisatasu
  • Kehtib 75–800 € suurustele ostudele

Aitab pühademüüki kasvatada

November ja detsember on aasta aktiivseimad ostukuud. 8ndal novembril toimub traditsiooniline ja väga populaarne e-smaspäev, millele 26ndal novembril järgneb üleilmne ostupüha Black Friday. Viimane on ka avapauguks jõulumüügile, mil ostukorvide mahud kasvavad oluliselt. Et sellest maksimum võtta on väga oluline pakkuda paindlikke makseviise, mis lubaks ostude eest tasumist ajatada pikemale perioodile. Et osta kohe maksa hiljem makseviisid aga kasutust leiaks tuleb neid oma e-poes varakult tutvustada. Seepärast soovitame luua e-poe avavaatesse bännereid ja selgeid sõnumeid, mis informeeriks klienti paindlike makseviiside kasutamise võimalustest. Siinkohal on abiks Indivy turundusmaterjalid, mille saab laadida alla siit. See sisaldab nii bännereid kui sotsiaalmeedia postituste näidiseid.