Tagasi kõigi postituste juurde

Kniks kinkekaardiprogrammiga saavad liituda kõik e-poed

22.11.2021

E-poodidele makselahenduste pakkuja Maksekeskus esitles digitaalset kinkekaarti Kniks, mis annab e-kaupmeestele võimaluse vaevata liituda toimiva kinkekaardiprogrammiga, Kniks kinkekaarid omanikud saavad aga ostelda sadades, peagi tuhandetest Eesti, Läti ja Leedu e-poodides.

Kniks on mitmekesise kinkekaardina hea kingitus, sest lubab selle saajal soetada just neid kaupu ja teenuseid, mida tõeliselt vajab. Erinevalt enamikest teistest kinkekaartidest ei seo Kniks ostjat ainult ühe poe või keskuse külge. Kaupmeestele avab Kniks uusi võimalusi klientide tähelepanu püüdmiseks erinevate tähtpäevade ajal.

„Väiksemate e-poodide puhul võib tarbija tihti avastada, et mingit lahendust kinkekaardi ostmiseks polegi saadaval ja kingiplaanid tuleb ümber teha. Kniks annab kaupmehele võimaluse liituda juba toimiva kinkekaardilahendusega ja nii pole vajadust hakata enne pühadeperioodi viimase hetke arendustöid ette võtma,“ märkis Maksekeskuse tegevjuht Art Lukas.

Kniks kinkekaart edastatakse saajale kaunilt kujundatud e-kirjana ja PDF failina, mida on võimalik soovi korral ka välja printida, et isiklikult üle anda. Ostu hetkest üks aasta kehtivat kinkekaarti saab kasutada ka mitme ostu eest tasumiseks eeldusel, et kinkekaardil on selleks piisavalt vahendeid.

Kniks annab kaupmehele võimaluse liituda juba toimiva kinkekaardilahendusega

„Traditsioonilistest kinkekaartidest jääb arvestatav osa erinevatel põhjustel kahjuks kasutamata. Siit tuleb välja Kniksi üks peamisi unikaalsusi – selle kasutusvõimalus on tõeliselt lai, ehitusmaterjalidest eheteni,“ ütles Maksekeskuse äriarendusjuht Kuldar Kullasepp.

Kinkekaarti soetades saab valida ka tähtpäeva, mille puhul kingitus tehakse. „Hetkel on tähelepanu arusaadavalt jõuludel, kuid seejärel on tulemas ka teised tähtpäevad nagu näiteks sõbrapäev või emadepäev. Samuti on saab kinkekaarti kinkida näiteks sünnipäeva, lapse sünni, koolil lõpetamise või muul isikul põhjusel. Sellest sõltub ka kinkekaardi kujundus.“

Kniks kinkekaardiga tasumist saavad oma e-poes pakkuda kõik Maksekeskuse kaupmeestest kliendid. „Tähelepanu püüdmine, seda eriti tähtpäevade ja pühade ajal, on kiirelt kasvavas e-kaubanduses iga kaupmehe jaoks ülimalt oluline. Kniks kinkekaart annab selleks uusi võimalusi,“ lisas Kullasepp. Kinkekaardiga ostude eest tasumise võimaldamine ei too senisega võrreldes kaasa muudatusi töörütmides.

Kinkekaarte saab osta aadressilt www.kniks.ee kust leiab ka pidevalt uuenevad infot Kniksi kasutusvõimaluste kohta.

Kinkekaarti tutvustav webinar

30ndal novembril kell 10:00 toimuval webinaril anname kaupmeestele ülevaate Kniks kinkekaardi kasutuselevõtust koos juhistega kinkekaardi tutvustamiseks oma e-poes. Ole jõuluhooajaks valmis ja paku e-poes Kniksiga tasumise võimalust!