Tagasi kõigi postituste juurde

Kogu annetusi uue mugava teenusega!

23.09.2020

Maksekeskus on mittetulundusühingutele ja sihtasutustele pakkunud annetuste vastuvõtmiseks võimalusi juba aastaid. Uue teenusega oleme senist lahendust oluliselt arendanud luues uusi võimalusi nii annetusi vastuvõtvatele organisatsioonidele kui ka annetajaile endile. Uue lahenduse märksõnadeks on lihtsus, paindlikkus ning terviklikkus.

Annetuste vastuvõtmise teenusest teeme praktilise ülevaate 8ndal oktoobril kell 10:00 toimuval webinaril, kus tutvustame võimalusi ja demonstreerime liidestamist erinevate platvormidega. Pane end kirja!

Lihtne lisada igale kodulehele

Teenuse abil loodud annetusvormi saab lisada igale kodulehele, sealhulgas populaarsetele platvormidele nagu WordPress ja Voog. Tarvitseb vaid Maksekeskuse iseteeninduskeskkonnas luua annetusprojekt, mille koodiread tuleb kodulehel sobivasse kohta paigutada.

Nii ühekordsed kui püsiannetused

Annetuse vorm sisaldab võimalust võtta vastu nii ühekordseid annetusi kui alustada püsiannetuse sõlmimist. Ühekordsete annetuste puhul saab määrata nii fikseeritud annetuse summa kui võimaldada annetajal ise annetatav summa määrata. Annetusi saab teha kasutades Swedanki, SEB, LHV, Luminori ja Coopi pangamakseid, samuti kasutades krediitkaarti. Samuti võib pakkuda võimalust võtta vastu annetusi Läti, Leedu ja Soome pangalinkide kaudu.

Erinevad projektid ja eesmärgid

Uue annetuse teenusega on lihtne koguda annetusi ühe või mitme projekti tarbeks. Igale projektile saab luua eraldi annetusevormi ning selle kaudu tehtud annetused on seostatud vastava projektiga. Nii on alati hea ülevaade, mille jaoks täpselt annetusi tehtud on.

Kogu annetajate kontakte

Annetust tehes on annetajal võimalik jätta oma e-maili aadress, et saaksid vajadusel informeerida teda annetusprojekti käekäigust.

Annetuste kogumise teenusega saab tutvuda tootelehel ning osaledes 8ndal oktoobril toimuval webinaril.