Tagasi kõigi postituste juurde

Maksa hiljem makseviisid Leedu klientidele – Mokilizingas ja Moki3

31.08.2020

Oleme alusatanud tihedat koostööd Inbank Leedu filiaaliga mille tulemusena pakume Leedus tegutsevatele kaupmeestele kahte maksa hiljem makseviisi. See võimaldab e-poe Leedu klientidel tasuda kauba eest kasutades traditsioonilist järelmaksu (Mokilizingas) või tasuda kauba eest kolmes võrdses osas intressi- ja teenustasuvabalt (Moki3). Mõlemal makseviisil on oma sihtgrupp ja kasutusvajadus, mistõttu tasub kaupmeestel mõlemat ka pakkuda.

Moki3

Analoogne lahendus Eesti e-poodides populaarsust koguva Slice in 3-ga, kus klient tasub ostu eest kolmes võrdses osas intressideta ja teenustasudeta. Näiteks, kui ostukorvi summa on 300 eurot, siis tasub klient kolme kuu vältel iga kuu 100 eurot. Valides ostu vormistamisel makseviisiks Moki3 jõuab klient Mokilizingas kodulehele, kus esitatud elektroonilise avalduse järel saab ta automaatse kinnituse tehingu edukuse kohta.

Moki3-e saab kasutada üle 75 euroste ostude eest tasumiseks.

Mokilizingas

Traditsioonilisem järelmaks, kus sinu klient ja finantseeringu pakkuja sõlmivad lepingu ning ja lepivad muuhulgas kokku järelmaksu pikkuse. Sarnaselt Moki3-le on Mokilizingase taotlemine elektrooniline ja kiire.

Moki3-e saab kasutada üle 75 euroste ostude eest tasumiseks.

Aktiveerimine ja kasutuselevõtt

Mõlemad makseviisi aktiveeritakse 7ndal septembril ja neid saavad oma e-poes pakkuda kõik kaupmehed, kellel on aktiveeritud Leedu pangalingid. Kui Sinu e-poes on kasutusel standardhinnakiri, siis aktiveeritakse makseviisid automaatselt ja omalt poolt midagi tegema ei pea. Erikokkulepete puhul tuleb Moki3 kasutuselevõtuks avaldada soovi – anna sellest teada kirjutades meie klienditoele. Mokilizingas aktiveeritakse ka erikokkulepete puhul automaatselt hinnastades selle pangalingiga samadel tingimustel.

Loe kõikide maksa hiljem lahenduste kohta