Slice on Inbanki poolt pakutav makseviis, mis võimaldab e-poe eraisikust klientidel tasuda ostude eest kolmes võrdses osas intresse ja teenustasusid maksmata. Esimese osamakse teeb klient kuu pärast ostu sooritamist jätkates tasumist igakuiselt.

Kui turul on ka teisi sarnase nimega tooteid, siis Inbanki poolt pakutav Slice erineb selle poolest, et tegemist ei ole krediiditootega. See tähendab, et Slice’ga tasumine on tehtud kliendi jaoks võimalikult kiireks ja mugavaks. Ostu kinnitamine toimub vaid mõne hetkega ja kliendil ei ole vaja sõlmida krediidilepingut. Kaupmehe jaoks tähendab see rohkem ostjaid.

Kaupmehele 100% riskivaba – ka siis, kui kliendid tasuvad oma ostude eest osamaksetega, saad Sina raha kätte täies ulatuses järgneval tööpäeval. Samuti  ei too Slice’i pakkumine tavapärasega võrreldes mingeid uusi kohustusi või töörütme.

Slice’i eesmärk on lisaks paindlikkuse võimaldamisele ja keskmise ostukorvi tõstmisele aktiveerida ka uusi kliendisegmente suurendades nii kaupmehe müügimahte.

Vaata videot Slice makse vormistamisest:

Leping

Slice on Maksekeskuse lepinguga kättesaadav igale kaupmehele.

Liidestus

Kõige lihtsam on Slice’i liidestada meie ametlike pluginate abil, mis toetavad mitmeid levinud e-kommertsi platvorme, näiteks  WooCommerce, Magento, PrestaShop Opencart, Shopify. Kui arendate ise liidestuse meie API-ga, siis logod oma kassalehele saab alla laadida siit https://static.maksekeskus.ee/img/channel/lnd/slice.png

Kuva Slice infot tootelehtedel

Kasutades Maksekeskuse ametlikku WooCommerce mooduli versiooni 2.5.9 või uuemat on võimalus kuvada tootelehel hinna ja ostukorvi lisamise nupu juures ka informatsiooni Slice’i kohta. Funktsioon jagab toote hinna kolmega andes nii e-poe kliendile teada, millised on orienteeruvad osamakse suurused antud toote ostmisel. Funktsioon tuleb ise mooduli seadetest sisse lülitada. Täpne osamaksete suurus lepitakse kokku kliendi ja Inbanki vahelise lepinguga.

Täiendavad materjalid

Inbank pakub kaupmeestele Slice sümboolikat, mida saab kasutada näiteks veebipoe bänneritel või muudel kujunduselementidel. Materjalid leiad siit.

 

Vaata ka teisi maksa hiljem lahendusi