Tagasi kõigi postituste juurde

Maksekeskuse ühendus BOUK müügi- ja haldussüsteemiga

15.01.2024

Alustame aastat heade uudistega! Meie teenused on nüüd ühendatud BOUK müügi-ja haldussüsteemiga maksete vastuvõtmiseks.

Mis on BOUK?

BOUK by ED for hotels on majutuse ja teenuste müügiks ja halduseks loodud kõik ühes lahendus, mis sisaldab oma kodulehe broneerimissüsteemi, ühendust majutusportaalidega, kinkekaartide e-poodi ja haldussüsteemi. Eestis arendatud tarkvara BOUK on väga populaarne paljude majutusasutuste hulgas.

Müügi- ja haldussüsteem BOUK võimaldab klientidel nii otse kodulehelt, kui ka läbi majutusportaalide broneerida hotellitube, saunu, ekskursioone, pakette ja koosolekuruume ning personalil kõiki saabunud tellimusi hallata.

BOUK on lihtne ja loogiline süsteem selle kasutajale, võimaldades kõik vajaliku ära teha ühes kohas, muuhulgas koostada arveid ja vaadata aruandeid. Tarkvara BOUK abil saab pakkuda klientidele ka kontaktivaba saabumist ja lahkumist, avades ja sulgedes uksi automaatselt.

BOUK sobib suurepäraselt nii hotellile, hostelile, külaliskorterile kui ka puhkemajale, sellega alustamine on lihtne, kiire ja tasuta. Ja mis veel oluline – kui peaksid süsteemi kasutamisel vajama abi, on saadaval ka eestikeelne tugi.

Maksekeskuse teenused maksete vastuvõtmiseks

Tänu liidestusele Maksekeskusega saavad BOUK tarkvara kasutajad mugavalt võtta vastu nii panga- kui kaardimakseid. Seejuures on võimalik kasutada nii soodsat maksete algatamise teenust, maksete varulahendust pangalinkide näol, tasuta rahatagastusi kui ka 0-euroseid tehinguid kaardi autoriseerimiseks.

Lisaks BOUKi pakutavale võimalustele saavad BOUK tarkvara kliendid Maksekeskusest ka soodustingimustel kaardimakseterminalid maksete vastuvõtmiseks majutusasutuses kohapeal. Nii saab kõik majutusega seotud maksed, nii BOUK broneerimissüsteemi kaudu tehtud tehingud kui ka kohapeal tehtavad arveldused, lihtsalt ja mugavalt ühte Maksekeskuse keskkonda.

Tunned teenuste vastu huvi ja soovid kasutusele võtta? Jäta oma andmed ja võtame Sinuga ühendust tutvustamaks kõiki võimalusi!