Pangalink jääb varuks

Enamik uusi Maksekeskuse kliente soovib maksete vastuvõtmiseks kasutada uuemat ja soodsamat maksete algatamise teenust. Pankadel esineb aga uue tehnoloogiaga paraku rohkem tehnilisi probleeme. Seepärast jätame kaupmeestele traditsioonilised pangalingid varuks ja võtame need kasutusele, kui konkreetse panga maksete algatamise teenusega on ajutisi tehnilisi probleeme. Sellist võimalust ei paku ükski teine makselahenduse pakkuja.

Maandab riske

Kriitiliselt oluline on see funktsionaalsus suurte tehinguarvude ja -mahtudega poodidele. Automaatne ümberlülitus aitab tagada, et tehniliste probleemide korral jätkub maksete vastuvõtmine ja klientide teenindamine. Väiksemate mahtudega e-poodidele on teenus samuti automaatselt avatud – ikka selleks, et maksete toimimise pärast ei peaks muretsema.

Sujuvad ümberlülitused

Ümberlülitus pangalingile või maksete algatamise teenusele on sujuv nii kaupmehe kui lõppkliendi jaoks. Lülitus alternatiivsele pangamakse lahendusele toimub Maksekeskuse poolel, mistõttu kaupmehe e-poe liidestuses ja seadistustes ei tule midagi muuta.

Kuna maksete algatamise teenuse kasutuskogemus on äärmiselt sarnane pangalingi kasutusele, siis ka e-poe klientide jaoks on ümberlülitus sujuv ja märkamatu. Makse sooritamiseks viiakse klient igal juhul juba tuttavasse panga keskkonda, kus makse kinnitamine võtab nii maksete algatamise teenuse kui ka pangalingi puhul võrdselt aega.

Ümberlülituste ajalugu nähtav Maksekeskuse iseteeninduskeskkonnas.