Tagasi kõigi postituste juurde

Tasuta webinar: kasvata (pühade)müüki maksa hiljem lahendustega

25.10.2021

16ndal novembril kell 10:00 toimub Maksekeskuse järjekordne webinar, kus sel korral on fookuses osta kohe, maksa hiljem lahendused.

Osta kohe, maksa hiljem, inglise keeles buy now, pay later (ehk BNPL), on kuum trend e-kaubanduse maailmas. Ettevõtted nagu Klarna ja Afterpay on olnud valdkonna pioneeriks andes oma panuse tarbija ostukäitumise arengule mõjutades eriti just noorema põlvkonna tarbimist.

Milline on aga olukord Eestis? Traditsiooniline järelmaks on Eesti inimestele tuttav juba pikki aastaid. Kolmes osas maksmine (nn. slice) on aga viimase paari aasta trend. Võimalusi on aga veel.

Kuigi on kaupmehi ja kategooriaid, kus osta kohe maksa hiljem makselahendus on pangalingi kõrval arvestatava osakaaluga makseviis, siis potentsiaali on palju enamaks. Kasu saaksid sellest nii e-kaupmehed kui tarbijad.

Webinari ajastus ei ole juhuslik – õige pea on käes aasta kõige aktiivsemad müügikuud ja paindlike makselahenduste pakkumisel võib olla väga otsene mõju pühademüügile.

Webinaril räägivad maksa hiljem võimalustest Inbank ja Holm Pank. Esimene neist pakub Indivynimelisi maksa hiljem lahendusi, teine on aga Eesti ühe pikaajalisema järelmaksu Liisi pakkuja.

Muuhulgas käsitleme:

  • Millised on osta kohe, maksa hiljem trendid meil ja mujal?
  • Ülevaade erinevatest maksa hiljem kontseptsioonidest
  • Kuidas toimub maksa hiljem makseviisiga kauba eest tasumine? Mida peab teadma kaupmees?
  • Kas ja kellega peab kaupmees suhtlema ostu teenindamise ajal ja järel?
  • Millistes kategooriates tegutsedes peaks kindlasti maksa hiljem lahendusi pakkuma?
  • Kuidas suurendada maksa hiljem lahenduste abil müüke? Erilise tähelepanu all on aasta lõpu pühademüük
  • Häid näiteid ja praktikaid

Tasuta webinar on praktiliselt kasulik kõikidele e-kaupmeestele. Selle käigus saad praktilisi mõtteid ja juhiseid maksa hiljem makselahenduste edukaks pakkumiseks oma e-poes.

Registreeri eestikeelsele webinarile: