Tagasi kõigi postituste juurde

Uuenenud Magento 2 moodul nüüd Adobe Marketplace´is!

15.09.2023

Maksekeskuse Magento 2 moodul võimaldab Magento platvormil e-poele lisada erinevad maksemeetodid ning tarneviisid. Nüüdsest on moodul leitav ka Adobe Marketplace´is, kust saab poe uuendamiseks alla laadida mooduli uusima versiooni.

Magento on populaarne ja hinnatud e-poe platvorm eelkõige suurte kaupmeeste seas. See on sobilik poodidele, kus müüdavate kaupade arv on suur ning mitmekeelse poega tegutsetakse erinevatel turugudel. Maksekeskuse andmed näitavad, et kuigi Magento poodide arv koguturust on väike, annavad just nemad suurima osa Baltikumi e-kaubanduse tehingumahust.

Magento mooduli uus versioon 100.2.22 tuleb parendatud kiiruse ja kasutajamugavusega. Täiustasime ka tarne osa ning nüüd saab kaupmees Omniva pakid teele panna varasemast kiiremini ja lihtsamalt. See tähendab, et eraldi tarnefirma süsteemi sisse logida pole vaja ning tellimused registreeritakse Omniva süsteemi automaatselt. Soovi korral võetakse paki saatmisega seotud kulud automaatselt maha kaupmehele tehtavast väljamaksest. Loe teenuse kohta edasi.

Magento 2 liidestamisjuhend on kättesaadav siin.

Kui soovid moodulit kõigepealt testida, saad seda teha test-keskkonnas kasutades neid andmeid:

Poe ID: f7741ab2-7445-45f9-9af4-0d0408ef1e4c

API salajane võti
: pfOsGD9oPaFEILwqFLHEHkPf7vZz4j3t36nAcufP1abqT9l99koyuC1IWAOcBeqt

API avalik võti: zPA6jCTIvGKYqrXxlgkXLzv3F82Mjv2E