Pangamaksed nüüd Wixis!

Maksekeskuse MakeCommerce moodul toob kauaoodatud pangamaksed Wixi! Nii saavad Sinu e-poe kliendid tasuda mugava ja levinud makseviisiga, mida eelistavad pea 80% Eesti e-ostlejatest.

Lisaks Eesti, Läti, Leedu ja Soome pangamaksetele saavad kliendid tasuda Revoluti ja N26 digipankade kontodelt, kasutada paindlikke osta kohe maksa hiljem lahendusi ja kaardimakseid.

Lihtne nagu üks, kaks, kolm

Klientidele harjumuspäraste makseviiside pakkumiseks on vaja teha vaid paar lihtsat sammu ja juba mõne päeva pärast saavad kliendid e-poes pangamaksetega tasuda. Veendu, et kasutad vähemalt Core-nimelist Wix Premium paketti. Light pakett ei sisalda maksete vastuvõtmiseks vajalike võimalusi. Seejärel sõlmi Maksekeskusega leping ja paigalda MakeCommerce moodul ja seadista vastavalt juhistele.

 

Rahatagastused mugavalt ja teenustasudeta

Maksekeskuse kaupmehed saavad klientidele teha tasuta rahatagastusi. Kui klient on kauba tagastanud, saad osalise või täieliku rahatagastuse teha vaid paari klikiga ja klient saab raha tagasi mõne päeva jooksul. Rahatagastuste tegemine on seejuures teenustasuta!

Rajatud kogemusele

Maksekeskus on piirkonna juhtiv online-makseteenuse osutaja juba üle 10 aasta, mille jooksul oleme ehitanud liidestusi paljudele erinevatele e-poe platvormidele. Unikaalsed teenused, nagu näiteks ühekliki maksed ja tasuta rahatagastused, teevad meist parima valiku tuhandete Baltikumi veebipoodide jaoks.