Tagasi kõigi postituste juurde

Pakikaardid nüüd erinevates suurustes

27.08.2021

Maksekeskuse ametlikud moodulid WooCommerce’ile, Magento 2-le, Shopifyle, OpenCartile ja PrestaShopile on saanud uuenduse, mis muuhulgas lubab kaupmehel valida, millises suuruses pakikaarte trükkida. Kui seni sai saadetisele kleebitavaid pakikaarte trükkida A4 formaadis, siis nüüd on lisanud A5 ning paljudes populaarsetes printerites kasutatav A6 formaat. Saadetisi saab registreerida ja pakikaarte luua ning printida kasutades Maksekeskuse ametlikku moodulit.

Saadetiste registreerimine Maksekeskuse mooduli kaudu

Saadetiste registreerimine Omniva, Itella SmartPosti ja DPD süsteemidesse on Maksekeskuse üks hinnatumaid lisateenuseid. See võimaldab pakiautomaati tellitud ostud registreerida automaatselt pärast ostu vormistamist kaotades vajaduse paigaldada tarnefirmade moodulid või registreerida saadetised tarnefirma veebikeskkonnas käsitsi. Registreeritud saadetistele saab luua ja trükkida pakikaardid.

Saadetiste registreerimine on tasuta, vaja on kasutada vaid Maksekeskuse ametlikku moodulit. Hoolitse, et sul on kasutusel värskeim saadaolev mooduliversioon.

Loe Makse+Tarne lisateenusest täpsemalt.