Maksekeskus on ühendatud majutusasutuste broneerimis- ja haldussüsteemidega BOUK ja BookVisit. Mõlemad tarkvarad võimaldavad klientidel nii otse majutusasutuse kodulehelt kui ka läbi erinevate majutusportaalide broneerida hotellitube ja teenuseid nagu erinevad paketid, ekskursioonid ja konverentsiruumid.

Lisaks müügi funktsioonile pakuvad BOUK ja BookVisit haldussüsteemi võimaldades selle kasutajal kõik majutusasutusele vajaliku teha ära ühes kohas: näiteks front deski haldus ja kirjavahetus klientidega. Bouk ja BookVisit sobivad nii suure hotelliketi, hotelli, kui ka näiteks puhkemaja halduseks.

Tänu liidestusele Maksekeskusega saavad BOUK või BookVisit platvormi kasutavad majutusettevõtted võtta mugavalt vastu nii panga- kui kaardimakseid. Seejuures on neil võimalik kasutada nii soodsat maksete algatamise teenust kui ka maksete varulahendust pangalinkide näol. Neile on kättesaadavad ka teised hüved nagu tasuta rahatagastused ning 0-eurosed tehingud kaartide autoriseerimiseks.

BOUK ja BookVisit tarkvara klientidele pakub Maksekeskus soodustingimustel makseterminale maksete vastuvõtmiseks majutusasutuses kohapeal. Nii saab kõik majutusega seotud maksed tuua mugavalt ühte Maksekeskuse keskkonda.

Kuidas liituda?

Kui soovid BOUK või BookVisit platvormil makseid vastu võtta,
võta ühendust meie klienditoega.


Võta ühendust