Ühe mooduliga kõik olulised makseviisid

Maksekeskuse Shopify maksemoodul võimaldab e-poes võtta vastu makseid Eesti, Läti, Leedu ja Soome pankadest, MasterCard ja Visa kaardimakseid, Revoluti makseid, pakkuda oma klientidele osta kohe maksa hiljem (BNPL) võimalusi ning kasutada ostu eest tasumiseks Kniks kinkekaarti.

Maksetega koos ka tarned

Shopify tarnemoodul võimaldab kliendil valida endale kauba kättesaamiseks sobiv pakiautomaat või kuller. Poe check-out vaates kuvatakse talle Omniva, Itella, SmartPosti ja DPD pakiautomaatide nimekiri või Omniva kuller. Pärast edukat makset registreeritakse saadetis tarnefirma süsteemi automaatselt, Shopify admin keskkonnas saab luua ja trükkida pakikaardid. Tarnelahenduse kasutamise kuutasu on 5 eurot.

Lihtsam ja kiirem ostuprotsess uute moodulite abil

Shopify uued moodulid teevad tellimuste vormistamise ja haldamise varasemast lihtsamaks. Tarnega seotud info sisestatakse kliendile tuttavas e-poe ostukorvis. Maksemeetodi lõplik valik toimub uuendatud Maksekeskuse makseväravas.

Lihtne liidestamisjuhend

Maksekeskuse makselahenduse ja tarnete registreerimise kasutamiseks tuleb Shopify e-poes seadistada makse- ja tarnemoodulid (apps). Siit leiad moodulite liidestamisjuhendi.